Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene picit humoros...

Valaki segítene picit humoros verset írni?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek hamarosan lesz a szülinapja(29.-én)és azt kérte hogy ne ajándékot vegyek neki,hanem írjak neki verset,mert "jó vagyok benne".De most nincs semmi ihletem ezért a ti segítségeteket kérem,nem kell az egész verset megírni,hanem csak pár sort hogy legyen kiinduló pont:)

Ami segíthet:

Veronikának hívják.5-ös tanuló.13 éves lesz.Van egy 33éves "rajongója"azt is belelehetne írni.Divatos.Sims mániás:D


Léci segítsetek:(


2011. jan. 22. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:

kicsit több infóra lenne szükségem! szép lány-e,milyen osztályba jártok,mi a sulitok neve,sportol -e valamit,van-e kedvenc együttese....stb.:D

amúgy már alkotásom sablonja készen áll:

Nika,Nika,Veronika.Ezt a verset Neked szánom.

Nika,Nika,Veronika.Jó barát vagy,legjobb a Világon.

Veronika,Nika,Nika.Buknak rád az öregek!

Nem lenne ez hátrány,ha az illető Mr.Iglesias lenne.

Veronika ,Nika,Nika.Te lennél a női Einstein?

De ne feledd: túlzásba ne vidd!Ő is megbukott egyszer-kétszer.

Veronika,Veronika,édes drága barátném'.

Rugaszkodj el a szájberektől!Megvár a Sim-Parádé.

2011. jan. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,nagyon szép lány,mondhatni a legszebb az osztályba:)

Hogy milyen osztályba?7.esek vagyunk..de amúgy jár külön zeneiskolába is(gitárra)

2011. jan. 23. 18:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja amúgy tetszik a vers amit írtál:)
2011. jan. 23. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!