Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet ezzel tenni?

Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam,élőben hozzám se szól,és lehajtott fejjel megy el mellettem,facebookon meg a kiírások és egyéb alá olyanokat ír(gondolom azért mert azt hiszi hogy róla van szó) hogy én őt ne vonjam bele semmibe(mondtam neki hogy nem rólad van szó ...) aztán erre írja hogy neki én ne ...-ozzak,aztán közben mások is írtak,akkor az egyik kommentre visszakérdezek hogy mert? erre elkezdi írni hogy fogd be a pofád meg hogy le vagy szarva:D (de így)Meg rám uszítja a többi haverját.. Egymáshoz se szólunk,nem bántottam,nem piszkáltam soha,mégis ezt csinálja,és nem értem,mi jogon beszél így velem,és miért viselkedik velem ilyen lekezelően. Mit lehet ezzel csinálni? Kezd elegem lenni abból,hogy mások előtt engem szégyenít meg és engem mocskol ok nélkül,meg kiforgatja a szavaimat..
2011. jan. 22. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni, sajnos ilyen emberek vannak. Csak saját magát írja le (akár mások előtt is ->facebook). Gyerekes viselkedés a részéről, de hát ezek szerint nem is tudja kezelni a dolgokat. Esetleg mond meg neki, hogy élőben legyen nagy a szája! :D
2011. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyszer állítsd le őt élőben, de ne durván, mert nehogy neked legyen bajod belőle. addig pedig tiltsd le őt a bejegyzésekről, én is így szoktam!:)
2011. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!