Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljunk 5en házibuliban...

Mit csináljunk 5en házibuliban? :D

Figyelt kérdés
3srác és 2 lány mivel tölthetné el a szabadidejét egy szombat esti éjszakán egy kis szesz társaságában? tényleg komoly ötleteket várunk!! :)
2011. jan. 22. 20:13
 1/9 haggyámán ***** válasza:
47%
Hallgassatok zenét? Táncoljatok? Beszélgessetek?
2011. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 böiler ***** válasza:
100%

Szerintem tanulhatnátok együtt. Komolyan, és a piákkal még az osztást/szorzást/összeadást/kivonást még prezentálni is lehet. Persze átlátszó poharakkal. Vagy ültessetek zöld fákat Újpesten. Az is jó móka lehet, persze ha még hó is lenne, és zöld-fehéret tudnátok csinálni. Hidd el lenne abból piros-fehér-zöld.

Na jó. Komolyan. Vajon mi az Isten tud csinálni 5 fiatal sok piával? Nem tudom. Ááááááááááá, semmi ötletem. Esetleg igyátok meg a piát (illetve itassátok meg a csajokkal, és máris meg van az első tervem). Mondjuk nem ártana tudni, hogy hány évesek vagytok, hogy az egész ház a tiétek, vagy csak egy 2 négyzetméteres szobában szopt_k... Mennyi piátok van?


17/F

2011. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézzetek filmet.
2011. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Dobókockás piálás? 6 ital (lehet köztük alkoholmentes is, pl üdítő), felállítjátok őket, 1-6-ig megszámozzátok őket, aki amelyik számot dobja, azt issza.

Unokatesóimmal bevált szokás néha.

2011. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 haggyámán ***** válasza:
100%

A piramisosat ismeritek?:D

Ehhez még dobókocka se kell. Fogtok egy üveg piát, és az első kortyol egyet belőle. Majd továbbadja a másodiknak, aki már kettőt kortyol belőle. És így megy szépen tovább. :)

Mondjuk ehhez kell egy bizonyos mennyiségű alkohol, hogy mindenki ugyanolyan viccesen érezze magát.

2011. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 böiler ***** válasza:
100%
Vagy ott van még a Részegedj Okosan. Az is jó.
2011. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 KatzenMayer ***** válasza:
100%
Gruppen!
2011. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 KatzenMayer ***** válasza:
Ja bocsi most látom hogy komoly ötleteket vársz...hát szerintem is nézzetek filmet vagy az a dobókockás piálás sem rossz ötlet...
2011. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:]
2011. jan. 22. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!