Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem romantikus...

Mondanátok nekem romantikus anime rajzfilmeket?

Figyelt kérdés
Példának a Peach Girlt mondanám talán, van olyan ami valamelyik mértékben romantikus pl. Yamato Nadeshiko Shichi Henge nos talán én ennél valamennyivel több romantikus jelenetet néznék.De ha akármilyen hasonló romantikus,iskolai életről van szó akkor azt légyszi írjátok le:) Előre is köszönöm:)
2011. jan. 22. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
animeaddicts.hu -n tudsz műfaj szerint keresni
2011. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. jan. 22. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Lovely Compley, az Itazura na Kiss, Hana Yori Dango, Ayashi no Ceres, Fushigu Yuugi, Hanasakeru Seishonen, Romeo és Júlia, Full Moon wo Sagashite, Ashita no Nadia, Skip Beat! , Onegai Teacher, Ah! My Goddess OVA és Mozifilm


Ezek az én nagy kedvenceim!

Van még persze más romantikus anime is a kedvenceim között, ami gyönyörű, de azokban amit felsoroltam erősebbek a szálak!

2011. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vampire Knight
2012. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tenkuu no Escaflowne, Kimi ni Todoke


Escaflowne kötelező szerintem minden animés számára. Nagyon különleges, és szép anime! Romantika az egyik fő szál. :)

2012. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!