Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről az...

Mi a véleményed erről az idézetről?

Figyelt kérdés

• Ki minek gondol, az vagyok annak... Mért gondolsz különc rokontalannak? Jelet látsz gyűlni a homlokomra: te vagy magad ki e jelet vonja s vigyázz hogy fénybe vagy árnyba játszik, mert fénye-árnya terád sugárzik. Ítélsz rólam, mint bölcsről, badarról: rajtam látsz törvényt saját magadról. Okosnak nézel? hát bízd magad rám. Bolondnak nézel? csörög a sapkám. Ha lónak gondolsz, hátamra ülhetsz; ha oroszlánnak, nem menekülhetsz. Szemem tavában magadat látod: mint tükröd, vagyok leghűbb barátod.

te, hogy értelmezed?


2011. jan. 22. 22:00
 1/6 szamóca. ***** válasza:
89%

jó.

hogy értelmezem...azt jelenti, hogy az vagyok akinek látnak az emberek, mindegy milyen valójában, amit gondolnak rólam, azt fogják bennem meglátni... ez így is van szerintem:)

plusz az utolsó modnatban leírja hogy általában másban magunkat véljük felfedezni.

2011. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi :)

+ aki még tud hason,lót betehetné :)

2011. jan. 22. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez az egyik kedvenc idézetem, bár nem hasonlít a tiédre:


"A legvégén nem az fog számítani, hogy mennyi év volt életedben, hanem hogy mennyi élet volt éveidben."


(Abraham Lincoln)

2011. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy aki írta, nagy ívben tesz mások véleményére, és magától maximálissan el van telve.
2011. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamóca. ***** válasza:
ezt miből vetted le?:D kérlek fejtsd ki, érdekel:D
2011. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Phoney ***** válasza:

Ez egy Weöres Sándor-vers, és szerintem egy személyiségtípust ír le, ami egyszerre irányító és alkalmazkodó, gondolom mert ő is ilyen volt.


Nem kell ehhez önteltség, van akire tényleg ráillik anélkül is. Egyes emberek egyszerűen jobban tudják, mi kell a másiknak.

2011. jan. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!