Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Interjú egy tanárommal -...

Interjú egy tanárommal - milyen kérdéseket tegyek föl neki, ami nem sablonos? (Iskolaújságba kell. )

Figyelt kérdés

1 A/4-es oldal lenne, amiből egy kis rész egy névjegykártya-szerűség lesz (fotó, hobbi, zene, stb.), a többi lenne maga az interjú.

Még sose csináltam ilyet, nem tudom, hogy milyen kérdéseket tehetnék fel.

Tényleg olyan kéne, ami nem olyan sablonos, de persze bármilyen segítséget nagyon megköszönök. :)


2011. jan. 23. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle hogy miért döntött úgy hogy tanár lesz és miért pont ezt a tárgyat választotta
2011. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Első: pontosan azt a két kérdést írtad, amik nekem is eszembe jutottak. :D De köszönöm. :)
2011. jan. 23. 17:55
 3/11 anonim ***** válasza:

ha az interjú portré (magánéleti is) akkor ha van családja, arról is tudsz kérdezni


ha nem portré, akkor attól függ milyen tanár, a tárgyáról-vagy ahhoz fűződő élményeiről is lehet

2011. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én már csak ilyen egyszerű vagyok :DD
2011. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egyedül él, és informatikát tanít.

Az eddigi interjúkban (amiket nem én csináltam) voltak vegyesen magánéleti (persze nem tolakodó), és az adott interjúalany szakmájához, tanulmányaihoz kapcsolódó kérdések. Csak nem szeretném pont ugyanazokat feltenni. :)

2011. jan. 23. 18:26
 6/11 anonim ***** válasza:
hmm..akkor megkérdezheted tőle hogy meleg-e :D :)
2011. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De buta vagy... :D Amúgy már megkérdeztem tőle (elég jóban vagyunk), de azt mondta, hogy nem, és ha kell, bizonyítja is. :D Tehát ő se normális, lehet vele viccelődni, úgyhogy az interjúnak se kell halál komolynak lenni, de azért ezt ne... :D
2011. jan. 23. 18:40
 8/11 anonim ***** válasza:
kár..:( :D biztos jófej lehet :D
2011. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
am ez középiskola?:)
2011. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az, nagyon bírom. :D

Igen, középsuli. :)

2011. jan. 23. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!