Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan telnének gyorsabban a...

Hogyan telnének gyorsabban a napok?

Figyelt kérdés

Szeretném ha gyorsabban telnének a napok

pl mikor suliba vagyok (nem szeretek ott lenni)

Vagy mit csináljak ha unatkozom itthon


2009. febr. 4. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Hát nem tudod ezt megváltoztatni h milyen gyorsan menjenek el a napok...Csak azt tom h hogy tudod lelassítani (suli/tanulás..:S xD) Gyorsítani háát ha suliba vagy akkor nem tudod alvással de ha nem mész suliba vagy ilyesmi akkor aludjál jó sokáig.Vagy gépezzél :D:D (csak ne órákon,én a telefonommal már butam le úgy.xD) Ha pedig uncsizol otthon akkor menj le a barátaiddal,gépez,meg akkor egyél xD ja meg megint csak gépez :D:D de azért háát hihetetlen h tőlem hallod nos izzzéé..tanuljál is xD (12éves lány voltam)
2009. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

előző volnék

most is 12éves vagyok és lány nem avatkoztam be 1perc alatt bármilyen műtétre vagy nem most volt a szülinapom :D:D

2009. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Bármit amitől jól érzed magad (: Úgy mindig gyorsabban telik az idő..
2009. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

a suliban ha figyelsz, es megtalalod a tananyagban, ami érdekel, gyorsabban fog telni..


mi a hobbid? ha nincs, akkor keress valami izgalmasat, és jarj el oda, lehet az a harcmuveszettol kezdve a sporton at barmi, akkor nagyon tud szaladni az idő

2009. febr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 yuda ***** válasza:
Bármivel,ha foglalkozol akkor elröppenni látszik az idő,míg ha unatkozol akkor vánszorogni látszik-tehát foglald el magad valamivel,ami nem untat.
2009. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Suliban tényleg gyorsabban telik az idő, ha odafigyelsz. (Tudom, elég nehéz dolog, de két szempontból is hasznos. És ha már úgyis ott kell ülni, ennyi erővel figyelhetsz is).

Órán ne csak hallgasd a tanárt- mert akkor úgyis lankad a figyelmed, hiszen csak 25 percig tudunk aktívan odafigyelni, egy tanóra meg ugye 45 perc. Inkább jegyzetelj is- írj kulcsszavakat, vagy ha tudsz, akár egész mondtatokat. Ha nem is ebből tanulsz otthon, azért valamire biztos jó lesz :)


Otthon ha unatkozol, akkor olvass egy jó könyvet, vagy nézz filmet idegen nyelven (amit a suliban tanultok)-ez eleinte fura lesz, és először csak szavakat "hallasz" majd meg, de egy idő után érteni is fogod :)

Délutánonként sétálj egy kicsit a szabad levegőn.

2009. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!