Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MI a legszebb dolog az életben?

MI a legszebb dolog az életben?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 17:34
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
70%
Utolsónak. Én írtam hogy a fiam mosolya. Pontozz le, ha megnyugszol tőle, én nem pontoztam senkit, Téged sem.
2009. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
32%

Utolsóelőttinek.

Mert barmok.. te meg valami nyomi kis magát világmegváltónak képzelő sátánista. Nem érdekel senkit a nyomorod, elhiszed?


*nemtudomhanyadik*

2009. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
39%
igaza van a "világmegváltónak" :) különben meg ennyi erővel bárkit le lehetne pontozni,me a kérdés úgy szól,hogy Mi a legszebb DOLOG az életbe?
2009. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
50%

volt olyan válasz is,hogy a gyereke a legszebb dolog..egy gyerek mióta egy dolog? akkor írta vna úgy,hogy a legszebb dolog az élete.. vagyis élet = a gyereke

szal a lényeg,hogy télleg le lehetne pontozni sokmindenkit,de mi értelme van?!?! semmi..ezt kéne felfogni

2009. febr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ilyen nincs. Szóval semmi!
2009. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
76%
A BARÁTNŐM és a magyar zászló.
2009. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
82%

Az értelem.


Ez mindennek az alapja, ha belegondoltok.. lehetővé teszi, hogy az összes többit, amit felsoroltatok, érezni, tapasztalni tudjuk, felfogni tudjuk... Az érzelmektől a pénzig. Minden benne van, ami fontos.

A legszebb cselekmény pedig szerintem is a (nem erészakos) halál. Legalább is az egyén szempontjából, aki megy. nem aki marad:)

2009. febr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
78%
AZ örök megújulás körforgása,hogy semmi sem tűnik el csak átalakul.Tehát az egész élet.
2009. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
87%

Vélemény: Persze, lehet a pénz a legszebb dolog vki életében, de azt az embert csak sajnálni tudom, komolyan, most nem bántásként. Valójában szegény, akinek csak vmi papír jelenti az életben a legértékesebb dolgot.És mit éra pénz, ha nincs akivel megosszuk? Ha nem vár senki otthon, nincsenek barátok... Önmagában a pénz semmit nem ér.

És nem hiszem el, h tényleg van aki szebbnek találja, mint egy baba mosolyát, vagy a napsütést, a szerelmet, egy mindent eláruló pillantást, barátokat, egy valóra vált álmot, barátokkal való kiruccanást,a szép emlékeket... És annyi szépdolog van még az életben, csak sajnos sokan nem veszik észre, és megmaradnak a felületes dolgoknál. Ha le kellene mondanom valamelyikről, melyik szűnjön meg az életben, szerintem nem gondolkodnék, melyiket válasszam.


És megint hozzáteszem, elfogadom, ha vkinek a pénz jelenti legszebb dolgot.Lehet azt is mindennél jobban szeretni, csak hát...

2009. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
77%
a férjem és a Madarasi Hargita :)
2009. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!