Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MI a legszebb dolog az életben?

MI a legszebb dolog az életben?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 17:34
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
79%

No, hát akkor én lennék a "világmegváltó"! :))


A "fia mosolyának" annyit üzennék csak, hogy:

Szövegértelmezés!!!

Nem akartam lepontozni az írásodat. Egyrészt azért nem, mert soha nem pontozok se le, se fel senkit.

Másrészt meg csak példának említettem az írásod. Hozhattam volna a napsütétes emberkét is; teljesen mindegy. Példa volt.


A *nemtudomhányadik*-nak:

Miért lennnék sátánista, te nyomorék? Csak azért, mert máshogy látom a dolgot, mit te?

Láthatóan egy szót sem értettél abból, amit leírtam, de nem baj. Nem vártam el. 60 IQ-val valóban nehéz az ilyesmi: még az élet is az lehet számodra. Nem lehet túl sok örömöd benne. ... Bááár: "boldogok a lelki szegények"... :)



Tetszett azok válasza, akik az "értelmet" és az "örök változást" írták. (Mégha páran le is pontozták őket.)

Én is gondolkodtam az örök változáson, de valójában azért nem azt írtam, mert az örök körforgás az maga az egész. (Mondhatnám maga az élet.)

Itt meg a kérdés a életen belül a legszebb dolgot kérte.

Így nem írhattam az életet; ki kellett ragadnom egy momentumot belőle, ami tényleg szép számomra. (Bár nem volt könnyű a választás. ;) )


Az "értelem" (tudat) ebből a szempontból eszembe sem jutott. ;)

2009. febr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
85%
A szerelem és a kutyáim...
2009. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
76%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 10:09


Majd ha megtanulod, hogy nem ítélkezünk az emberekről úgy, hogy nem ismerjük őket, akkor majd nem foglak lenyomorékozni! (; Én élvezem az életet, sajnálom, hogy neked csak ennyi jutott, hogy itt tudd játszani az agyad, de tudod.. kinek mi jár (:

2009. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
68%
a sex
2009. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
76%
a lét maga.
2009. febr. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
35%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:56


Te szerencsétlen kis senki!

Nem tűnt fel a kis agyacskádnak, hogy az ítélkezést te kezdted a sátánistázással, majomivadék? :DDD

saját magadnak mondtál ellent két hsz-ben. :DDDD


Amúgy nekem akarod bizonygatni, hogy milyen nagy dolgokat értél el az életben, és hogy milyen f@szajó boldogságban élsz, vagy magadnak? Javaslom, inkább a tükörnek mondd ezt ilyen elszánással, mert az hamarabb elhiszi neked, mint én.

:DDDDDD


De azért itt is folytathatod. Én jól szórakozom rajtad, kis s&ggdugasz. :D

2009. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
előttem lévőnek igaza van mindenki más úgyhogy nincs jó vagy rossz 1. számú embernek lehet a pénz a legjobb én nem szeretem de ha ő igen nincs jogom beleavatkozni 2.számú embernek a sex a legjobb hát igaza vanmert az nélkül nincs gyerek meg szép órák 3.számúnak a szeretet meg a boldogság neki az. minden ember másképpen látja a világot és ez igy jó képzeld el ha mindenki egyforma lenne , ha nem lenne rossz . az élet ugyanolyan lenne minden egyes nap olyanok lennénk mint a zombik .nekem a kalandos élet a legjobb na és ?
2010. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

4 dolgot mondok!

1. HAZÁM, MAGYARORSZÁG!

2. CSALÁD

3. ROCK!!!

4. ORSZÁGÚTI KERÉKPÁROZÁS


Egy kis magyarázatot hozzáfűznék még!: Magyarország és a család azért ilyen fontos mert ők akik az alapot adták nekem! Valahova születhettem valakikhez akik felneveltek és a hazámnak terméséből etettek! Igazából a szeretetet azért is nem írtam mert a barátnőmet például már családhoz veszem! A békesség is például olyan dolog hogy most nekem az lenne a legszebb hogy mindenki békében van? Hát, akik valamiben nem értenek egyet nyugodtan veszekedjen még ha akkora barmok öljék is meg egymást csak az ne menjen normál ember kárára! A rock-ot azért is írtam mert ami elfogadott rock az nálam már mindegyik megüti a hallgatható színvonalat! Tehát ha azt írom hogy például könyvek, filmek akkor abból rengeteg van ami elég gyenge alkotás! Viszont rockból én még nem halottam rosszat! Emellett végigkíséri az egész életem kitartást és sok-sok kellemes pillanatot okoz! Ez az amit még leírhatatlanul szeretek! Az országúti kerékpár/kerékpározás nekem egy olyan érzés mint a Chooper motorosoknak a Chooper motorozás! Tehát ahogy a szellő megcsap a vég elláthatatlan utak rovása egy olyan szabadságérzetet ad ami leírhatatlan számomra. Emellett végigkíséri az életem és remek dolog versenyeken indulni vagy éppen azokat nézni! Izgalmas és egyben gyönyörű mellé még a harc valami olyan triót alkot ami páratlan!

2012. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!