Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon ártalmas a szőkítőpor?

Nagyon ártalmas a szőkítőpor?

Figyelt kérdés
Az én hajam festett szőke, de még mindig nem a megfelelő árnyalat (platina). Nem tudom mit tegyek :/
2011. jan. 25. 14:01
 1/3 anonim válasza:
csak a tövét szőkíts,de ne több mint (ez a te eredeti hajszínedtől függ)9%os oxigentával,a vége ami már festett mosd át szőkítőpor +sampon+6%os oxigentával,olyan állaga legyen ami még nem csöpög.langyos vízzel mosd le az egészet.tegyél rá balzsamot ezt is mosd le.ez után az egészre kell tenni wElla Kolleston Perfect 9/8as vagy 10/8as festéket 2%os emulsióval kell a duplájára össze keverni.kb 20 percig rajta hagyni.hát de ezt igazán fodrász tudná meg csinálni,azért ne tedd tönkre a hajadat bízd szak emberre.
2011. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát a hajfestés ugye egy kémiai folyamat. Jót nem tesz, de tudtommal senki se halt még bele (kivéve, ha esetleg durván allergiás volt). Nem tesz jót a hajadnak, eltörheti, de ezt a hidrogén-peroxid egyedül is képes produkálni. 2x ugyanazt a részt nem szerencsés szőkíteni. Ennyi.
2011. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem strapabiró erős hajam van,tavalyig 3 éven keresztül szinte világitóan szőke hajam volt,magamnak szőkitettem a kallosos szőkitőporral és 9%-os hidrogénnel

annyi hogy jó minőségű szőke hajra való hajpakolást használtam minden hajmosásnál (avonos rózsaszín tégelyest)

23/N

2011. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!