Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 17éves lány vagyok, pár éve...

17éves lány vagyok, pár éve már nem nőttem szinte semmit, lehetetlen sporttal pl 1.5 év alatt nőni 6cm-t?

Figyelt kérdés
A főiskolán ahova jelentkezni szeretnék majd, van magassághatár és minden vágyam hogy felvegyenek, de a magasságom ezt jelentősen gátolja. Valakinek ötlet?? Feladjam vagy ne?
2011. jan. 25. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen suli ez?
2011. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 haggyámán ***** válasza:

Magassághatár főiskolán? Ilyenről még nem is hallottam. Milyen főiskolába szeretnél bejutni?


Amúgy még csak 17 éves vagy, 1-2 évig fogsz még nőni. Sajnos ezt természetes módon nem lehet befolyásolni, inkább csak mesterséges úton.

2011. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamóca. ***** válasza:

hát én 16 éves koom óta egy centit se nőttem. :DD

najo de ez ritka, biztos fogsz még. járj mindig kihúzott háttal meg ilyesmi, ezzel pár centit dobhatsz magadra.

gondolom valami katonai, tánc vagy modelliskola lehet.

2011. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Járj kosarazni, ott sokat kell ugrálni felfelé, hátha megnyúlsz. Vagy aludj fogason.
2011. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendőrtiszti Főiskola. Eljárok úszni azt mondják az nyújt, nem tudom mit érek el vele, de próbálkozni lehet. köszönöm a válaszokat! (a fogason alvás nem rossz ötlet! :DD)
2011. jan. 26. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!