Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi ideig tart az első...

Mennyi ideig tart az első szex? 17f És ha a lány szű akkor lehetetlen, hogy neki is jó lesz, mert csak a fájdalmat érzi?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is szűz vagy, akkor a lánynak szinte biztos, hogy nem lesz jó az első. De nem fog sokáig tartani (a lényegi része kb 3-4 perc), majd később belejöttök. Csak ne siesd el a dolgot. Pettingeljetek hosszan, simogasd mindenhol. Csak akkor tedd be, ha a lány is akarja. És legyen elég nedves.

Ja és védekezzetek!!!

2011. márc. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinél változó.

Az elsőt inkább nevezzük kellemetlennek, de ha szerencsés vagy, akkor nem fog fájni.

2011. márc. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

3-4 perc ???? :O

akkor aki azt mondja h 10-20 perc az habi ? :O

2011. márc. 1. 09:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, az az.

És valljuk be, hogy ha a lánynak is az az első, akkor jobb is, ha nem nyüstölik 20 percig. ;)

2011. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
miért mi történne vele 20 perc alatt ?
2011. márc. 1. 09:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha szűk, akkor is élvezheti, hiszen minél jobban felizgatod, annál jobban kitágul, és annál jobb lesz neki. Az előjátéknak hosszúnak kell lennie, most időt nem nagyon tudok írni, hisz mindenkinél máshogy van ez. Nálunk 20 perc volt az előjáték, és nekem egyáltalán nem fájt az első. PEdig én és a barátom is szüzek voltunk. Szóval úgy is lehet neki kellemes, csak fontos, hogy ő diktálja a tempót. Sok sikert .)
2011. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Tényleg nagyon változó. Függ attól is, hogy miket csináltatok elötte már. Lehet, hogy a lány már biológiailag nem is szűz (volt barátnőm aki elötte már mindenfélét pakolászott fel magának, vagy ha sokat ujjazzák elötte). Lényeg, hogy nem meghatározható. Én először egy szűz lánnyal voltam együtt és legalább fél óráig tartott, több pózt kipróbáltunk és nem fájt neki. Nem élvezett el, de egészen jó volt neki is. Nem kell emiatt stresszelni.
2011. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátom és én is szűz voltam. Nekem először kellemetlen volt, de egy 10 perc után már élveztem:) Az első kb 40-50 percig tartott...
2011. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És abból mennyi idő volt a tényleges aktus ?
2011. márc. 4. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!