Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem merek "különlegesebb...

Miért nem merek "különlegesebb" ruhákban járni?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. 170 cm és 53 kg.

A problémám az, hogy nem vagyok megelégedve az alakommal (homokóra), és nem merek szoknyát vagy feszülősebb nadrágot hordani. Fülbevalókat és nyakláncokat viszont igen.

Szerinted, miért nem merek különlegesebb ruhákat felvenni?


2011. jan. 25. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok lány olyan, mint te, pedig a leírtak alapján csinos lehetsz. Önbizalomhiány áll a dolog mögött. Próbáld meg szeretni magad és utána jöhetnek a dögös rucik...
2011. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt, sőt az én alakom még nem is jó. Viszont ettől függetlenül viszonylag divatosan és érdekesen öltözködöm. A lábaim szépek, a fenekem viszont nagy ezért csőnadrágot és hosszú, lógós pólókat hordok. Járj sokat boltokba, próbálj sok ruhát és majd kialakul, hogy mi tetszik neked és áll jól és mi nem.
2011. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó lánynak üzenem: az én fenekem is nagy, de hidd el a pasik megőrülnek érte. Én egyedül ezt szeretem magamon. Ja és Jennifer Lopez a legjobb nő. Nagy fenékkel...
2011. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jónak tűnik ez a ruhapróbálós módszer. :)
2011. jan. 25. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!