Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vigyek enni? Ti miket...

Mit vigyek enni? Ti miket visztek utazásra?

Figyelt kérdés

Franciaországba megyek az egyetemmel snowboardozni.

Tavaly a barátnőimmel voltunk és minden nap étteremben ettünk valamit meg még a boltból vásároltunk reggelit+vacsit.


Viszont most ahogy olvasom az üzeneteket erősen kétlem hogy bárki is étterembe járna velem minden nap...

És É. azt mondta hogy tavaly nagyon fel voltak szerelve mindenféle otthoni étellel.

És mivel nem akarok kilógni nem erőltetném ezt az éttermes dolgot.


Milyen kajákat lehet vinni? Alap baj hogy nem mindent eszek meg amit nem frissen csináltak... Meg el se tudom képzelni mi az ami kibír egy ilyen hosszú buszutat a csomagtartóban...


Még ilyen Ikeás húsgolyóra gondoltam... de nem is emlékszem biztos kell lennie sütőnek az apartmanokban...


2011. jan. 26. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első egy-két napra csomagolj mondjuk téliszalámis szendvicset! (Az kibírja a második napra is). Vihetnél zacskós kajákat. Tudod, olyan bögrés levest, amihez csak forró vizet kell öntened, vagy sima főzős zacskós levest, vagy smack-et, esetleg Knorr Spaghetteria-ás kaját. Én igazából ilyeneket tudok elképzelni, plusz még, filteres tea, 3az 1ben kávé, konzerves májkrém (a jobb minőségűek nem is rosszak szerintem). Pékárut, ásványvizet, tejet pedig biztosan tudsz majd ott is venni.

Remélem, valamennyit tudtam segíteni!

2011. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :D kaptál kezecskét.


Ezekre én is gondoltam, de már szerencsére - vagy most éppen nem- sikerült leszoknom a zacsis dolgokról.


Valami főtt kajára gondoltam, mert én éhenhalok 7 napig főtt nélkül...S:

Az ilyen mozgástól meg jól kifáradok, tehát eszek is rendesen, nem csajos itthoni madáradagot...


//hiányoznak a barátnőim...:(//

2011. jan. 26. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!