Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális ha irritálnak a...

Az normális ha irritálnak a buta libák?

Figyelt kérdés
Számomra elég elviselhetetlenek.Ma is ülök az orvosnál mivel arcüreg gyulladásom van.Jön kettő díszpéldány én csak úgy lopva rájuk néztem.Leszűrtem magamnak milyenek ,de nem néztem rájuk lekicsinylően.Ők meg bámulnak rám és éppen a hajamat elemzik hogy milyen borzalmas.(az én hajam hosszú barna göndör és mindenki dicséri mivel természetes)Aztán rátérnek a ruhámra hogy az is milyen szörnyű.Nem szóltam be nekik pedig megtehettem volna csak nem volt kedvem leállni vitatkozni velük.Szerintem undoritóak az ilyen emberek.Engem nagyon irritálnak.miért van belőlük ilyen sok?miért kell a külső alapján itélni?Mellesleg nem vagyok csúnya állítólag gyönyörű lány vagyok legalábis mindeki ezzel jön.Én nem látom magam olyan szépnek.Miért van tele a világ ilyen buta libákkal akiket csak a hülye külsőségek érdekelnek?
2009. febr. 5. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is eredeti göndör hajam van és általában dicsérik.Szerintem csak irigyek voltak mert a göndör haj elég ritka.Egyébként engem is irritálnak valamiért.De azért elfogadom őket.Le kell szarni az ilyeneket.Mikor engem lenézőn néznek vagy valami akkor mindig mosolygok(persze ha van velem vki)vagy magabiztos maradok.Már nem tudnak mit kezdeni magukkal.Pedig szerintem azok a lányok/nők a szépek akik természetessek.Szóval semmi plasztika,semmi kirivó smink+öltözék.
2009. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

De irritálnak, nagyon, de nagyon!!!

(17/F)

2009. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Jajj már ne beszéljunk errol!!! Engem is idegesítenek nagyon!!! Hidd el, te sokkal szebb vagy ezektol a kis divatp.csáktól! Az nélkul a 2 kiló smink nélkul egyenesen borzasztóak lennének!Ismerem az ilyeneket, sajnos elég sok van beloluk! Ezek azok, akik nem tudják becsulni az életet, csak a divatban néznek mindent, pedig semmirol sem szól...
2009. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Akkor itt a helye ennek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__14936..

nagyon jó szórakozást kívánok hozzá, én halálra röhögtem magam :-)))))

2009. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Azért csinálják ezt mert "műveletlen" emberek, azthiszik ha valakit kiröhögnek attól nagyobbak lesznek. A sminket meg okosan kell használni attól hogy még valamelyik "liba" kihúzza a szájját, és megkérdezed tőle pl: Hol vagy Nagy-Britannaia (egyszerű kérdés) biztos azt mondanák :_ MI AZ A "NAGY"...
2009. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is utálom őket, meg hogy ők attól érzik szépnek magukat ha pléjbojos cuccokat hordanak, agyonsminkelt fejjel mászkálnak, meg ilyen elbaszott stílusban beszélnek... Amúgy nekem bejönnek a göndörhajú lányok :P 15/F
2009. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!