Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kétszer mértek...

Szerintetek kétszer mértek be? Kétszer kell fizetnem?

Figyelt kérdés
sajnos traffipaxról van szó.egy kollégámat kellett behoznom a melóhelyre.rendes körülmények között nem nekem,de most megkértek rá.hajnali háromkor a következő faluba, szinte 100% hogy belefutottam,nem is kicsit úgy 85-90 lehetett a sebességem.persze akkor nem tünt fel,de sajna visszafelé úgy 3-4 perc múlva már láttam (szemből)hogy ül benn valaki.akkor kezdtem el félni mivel vissza felé sem 50 -el jöttem de azért az már nem volt 90-es sebesség.munkahelyen rögtön megnéztem a neten,sajna mértek akkor ott.(szürke corsa)a kérdésem az lenne ha mindkétszer bemért akkor az két csekk?dupla bünti?
2011. jan. 27. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kétszer mentél túl gyorsan és bemeértek, akkor termésetesen készter is büntetnek. (Ha egy nap két embert ütsz el, akkor is kettöért büntetnek).

De ha rajam múlna, akkor mindkét esetért a maximumot fizettetném veled, mert az ilyen eszement száguldozók miatt hal meg évente rengeteg vétlen ember.

2011. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
kb. 90 ezer/gyorshajtás, de még lehet, hogy a jogsid is ugrik egy időre ha 50 volt a megengedett.
2011. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
el nem hiszed ,de betartom a sebb korlátozásokat.20 év alatt egyszer sem volt semmi afférom az utakon!mint írtam ez az eset hajnali 3-kor volt,az adott útszakaszon se közel se távol nem volt egy teremtett lélek sem ,és hát késésbe voltunk.ezért volt az "eszement"száguldozás.amúgy hibáztam fizetek,dehogy mennyit majd az okosok eldöntik.
2011. jan. 27. 17:04
 4/4 A kérdező kommentje:
2.ik-nak. szerintem azért annyi nem lesz.az óra mutató is csal kicsit felfelé,a traffi sem pont 50 re van állítva,közte 40-45km/h olyan 60 ezer körül lesz(szerintem)
2011. jan. 27. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!