Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted rasszista-e itt...

Szerinted rasszista-e itt (gyik) megkérdezni, hogy valamelyik TV-s celeb cigány-e? (ezzel a szóval)

Figyelt kérdés
Tegnap ugyanis törölték az erre vonatkozó kérdésemet, és értetlenül állok előtte. A kérdés úgy hangozott, hogy "VV Anikó, Béci és Gigi" cigányok-e. A kérdésnek semmiféle mögöttes rosszindulatú szándéka nem volt. Miért törölték mégis? Miért nem lehet a dolgokat nevükön nevezni?
2011. jan. 28. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Még a cigány szót sem szabad kiejteni... :D

Mert "rásszistá" meg "fásisztá" vagy, meg személyiségi jogaik vannak stb. És nincs cigánybűnözés sem!

Azt megyünk az ombudsman-hoz!

Ez magyarország! Igy kisbetüvel!!!!

2011. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Miért érdekes,hogy cigányok-e? Ha nézed a műsort,akkor eldöntheted,hogy ki szimpatikus neked a szereplők közül. Ne annak alapján ítélj,hogy cigány-e?

Valószínűleg ezért törölték a kérdést. Ugyanis megkülönbözteted a szereplőket a származásuk alapján.

2011. jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
És ez miért gond? Ha megkérdem, hogy Alekosz anyai ágról görög, akkor ezt is törlik?
2011. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 iDev ***** válasza:
62%

"Ugyanis megkülönbözteted a szereplőket a származásuk alapján."


Ezt a baromságot... Egy egyszerű kérdést tett fel (tudom, mert én is olvastam a kérdést). Semmi bántő vagy prejudikáló dolog nem volt benne. Mi a retkes péniszér lett volna ez megkülönböztetés? Ha azt kérdezte volna, hogy valamelyik régebbi valóságsóba az a gitáros gyerek olasz-e, akkor a kutya nem foglalkozik vele. Mitől más ez? Vagy egy másik "tehetségkutatónak hazudott" (amúgy meg inkább átverős) műsorban, ahol külön választották a férfiakat, nőket és x év fölöttieket, ott nem különböztették meg az embereket? De. Hőbörgött valamelyik f@szarcú liberális? Nem. Hányinger, amit ma sokan művelnek...

2011. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 iDev ***** válasza:
62%
Na, kaptam is az ívet egy kedves moderátortól, így ezennel "fájó szívvel" búcsúzom az oldaltól...
2011. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát pontosan ahogy valaki már leírta előttem. Még a cigány szót sem szabad kiejteni mert valamelyik mocskos cigó vagy cigóbarát egyből szalad nyavalyogni, nem tudom kihez, akihez kell. Ez van, M.o.-ból ez lett. A cigányok seggét a kormány kinyalja, a magyarok meg le vannak sz.arva, mert ugye ha valaki a magyarokat utálja az nem rasszizmus.
2011. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mit kaptál, mi történt?
2011. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 iDev ***** válasza:
62%
Megkaptam, hogy ne sértegessem a moderátorokat (ez lehet, hogy jogos, lehet hogy nem), meg hogy nem a kérdéssel volt a baj, hanem a válaszokkal (csak tudnám, hogy akkor miért nem azokat törölték...). Na de ez olyan, mint az 1984. Amiről nem lehet beszélni, az nem is létezik. meg az ilyenkor szokásos kitiltásos fenyegetés, stb.
2011. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Látod? Erről beszélünk. Ahogy valaki el meri mondani a véleményét, amiben még igazság is van, azt azonnal törlik,a "tisztelt" moderátorok!

Ha már ennyire fröcsögünk hogy DEMOKRÁCIA igy megy ugy akkor hogy van az hogy nem lehet véleményt nyilvánitani??? Undoritó!!!

2011. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!