Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosan teszik ezt? Az osztály...

Jogosan teszik ezt? Az osztályban én vagyok az egyedüli, aki kitűnő tanuló.

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim mindig csúfolnak, h stréber meg stb. Pedig nem vagyok az, nem is tanulok sokat, csak nagyon hamar, mert elég valamit egyszer elolvasnom és már tudom is a lényeget. Mégis mit kéne tennem? Rontsam le a jegyeimet? = ( (
2011. jan. 28. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Aaaahj... egy annyira tipikus. Velem is ez van. Miattunk ne legyél hülye (ne rontsd le a jegyeidet). Ha nem képesek felfogni,hogy van olyan ember akinek nem kínzás ha el kell olvasni valamit és megérteni... akkor csak magukat mutatják be,hogy mennyire eszetlenek. Nem kell velük foglalkozni,csak légy kitartó és tanulj tovább!

L/15

2011. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez annyira tipikus. (ezt akartam írni,csak mellé ment=) )

L/15

2011. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne tedd! Akármibe lefogadom, hogy irigyelnek, és cserélnének veled! Aki kilóg a sorból, annak sosem könnyű, de vállalnod kell, hogy te különbözöl, mert ez egy nagyszerű adottság! Tarts ki! Küzdeni meg kell tanulni az életben!
2011. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyelj egyet, és kész, ne foglalkozz velük, mint elöttem írták, ez tipikus. Arra gondolj, hogy te valószínüleg többre fogod vinni az életben, és akkor majd vissza csúfolhatsz......
2011. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én osztálytalálkozómon találkoztam olyanokkal, akiknek nem jött össze az élet, és mondták is, hogy ha lenne 2. esély, úgy tanulnának mint a gép. Tudod lehet majd látni az arcukon, hogy irigyek, amit én ki is élveztem, nem volt könnyű több évig hallgatni őket, lehet gyerekes, de én elégtételt vettem, lelkem megnyugodott kicsit.
2011. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.És így fogok csinálni,teszek rá mindenki véleményére és csak magammal fogok törődni! =)
2011. jan. 28. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!