Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennél, ha az alsó tagozat...

Mit tennél, ha az alsó tagozatos, kissé visszahúzódó kislányodnak (aki messze a legjobb tanuló az osztályban) csak egy barátnője lenne?

Figyelt kérdés
Biztatnád, hogy barátkozzon más lányokkal (ne adj Isten, fiúkkal) is? Vagy elfogadod, hogy ő ilyen zárkózott, és örülnél, hogy legalább egy barátnője van? Netán naponta cseszegetnéd, hogy miért nem barátkozik X-szel, Y-nal, ő sokkal talpraesettebb, mint a barátnője?
2010. aug. 9. 19:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
69%
szia.lehet jobb is hogyha egy barátja van mert lehet az is jó tanuló.de a többi gyerektől a rosszat hallaná.nem eggy gyereket hallok aki elsős és úgy káromkodik h olyat még én se tudok
2010. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1 barát is több mint a semmi, főleg ha jó barát!
2010. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jobb ha egy barátja van mintha egysem lenne. szerintem nem kell neked "cseszegetned" ha ő jól érzi magát és nem dpressziós akkor ez nem gond szerintem.
2010. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem kell olyan sok barát! egy legyen aki igazán a barátja! 33 vagyok és igazából mindig volt barátnőm de mindig csak egy. Jó volt igy és nincs semmi hátrányom.
2010. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, jó tanuló a barátnője is. Viszont elsőben volt egy barátnője, aki osztályt ismételt, nem volt valami jó tanuló, de ez a lány később elkerült az osztályból.
2010. aug. 9. 19:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Cseszegetéssel nem lehet barátnőket szereztetni,csak még jobban magába zárkózik a kislány.El kell fogadni olyannak amilyen,egy barátnő is elég,ha ő így érzi jól magát.Nem hiszem,h van a világon olyan visszahúzódó gyerek,aki szülői piszkálásra kezdett volna barátkozni.Abba meg pláne nem kell beleszólni,h kivel barátkozzon.
2010. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd neki, hogy barátkozzon másokkal mert tényleg még zárkózottabb lenne szegény. Inkább segíts neki abban, hogy azzal az egy barátnővel is minél többet találkozhasson sulin kívül is.
2010. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem is csak egy barátnőm volt mindig :)

De velük a mai napig legjobbak vagyunk, van a legjobb barátnőm általános iskolából, egy középiskolából, egy az első munkahelyemről :) Ha jól meggondolom mind3 munkahelyemről szereztem barátnőt, de mindenhol csak egyet. Nem tudom, miért :)

30/L, anyuka

2010. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Inkább legyen egy barátja, de az igaz barát legyen, aki neki csak a legjobbat akarja!
2010. aug. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elfogadnám. Nem biztatnám, semmiképpen. Szóba se hoznám.
2010. aug. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!