Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az előleg bekérő lapot nem...

Az előleg bekérő lapot nem nagyon értem?! Segítstég!

Figyelt kérdés

Megyünk nyaralni barátokkal , én foglaltam le a szállást , és kaptam email címre egy előlegbekérő lapot és azt mondta a srác hogy ezt nyomtassam ki és fizessem be csak az a baj ,hogy én még nem találkoztam előlegbekérő lappal , most ezt bankszámlán keresztül kell utalni a pénzt? vagy ha ezt kinyomtatom ezzel belehet fizetni ??

Elnézést , ha buta a kérdésem szégyenlem magam , hogy nem értem : (


2011. jan. 29. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:


1.) a lapon szerepel a bankszámlaszám, akkor


a.) kinyomtatod, elballagsz a saját bankodba és a papíron szereplő adatok alapján kitöltesz egy átutalási megbízást. A saját számlacsomagodtól függően egy átutalás díját fogja felszámolni a bank.

b.) ha van a környéketeken ugyanolyan bank, ahol a tulaj bankszámláját vezetik (pl. otp-s a számlája, akkor opt-t keress), bemész a bankba és simán befizeted az ő számlájára az összeget. Ez a legolcsóbb megoldás, nincs semmilyen költsége, de a befizetésről kapott cetlit jól őrizd meg, hogy legyen bizonyítékod.


2.) nincs rajta bankszámla. Akkor a postán, egy készpénzutalványon elküldöd neki a pénzt a lakcímére. Ez a legdrágább, bár a pontos díját nem ismerem, arra emlékszem, hogy igen borsos az átutaláshoz képest.

2011. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen köszönöm a segítséget !!! : )
2011. jan. 29. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!
2011. jan. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!