Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek a szerencsében, és ha...

Hisztek a szerencsében, és ha nem akkor miért? (lent)

Figyelt kérdés

Pl nyersz a lottón,azt minek magyarázod,ha nem szerencsének.Vagy ha kis hiján elüt az autó,de az utolsó pillanatban kikanyaródik,azt minek magyarázzátok?

nem tudom...én azt azt se tudom mi a különbség a csoda és a szerencse között.Valaki tartson már egy kiselőadást


2011. jan. 30. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
mindkét esetben mázli. persze vannak akik azt mondják hogy hát ennek így kellett történnie... de ezek csak szerencsések. olyan nincs hogy csoda, szerencse van :D az nem csoda hogy valaki nyer a lottón, egyszerű mázli. sajnos vannak akiknek egyáltalán nincs szerencséjük, mások meg egyenesen mindent megkapnak... ezért utálom ezt a világot
2011. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dehát ha egy béna,újra tud járni,az csoda nem?
2011. jan. 30. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos a Csoda az amikor valami varázslatos történik pl. látsz egy fehér fényt amit csak te látsz más nem. a szerencse az, amikor megnyered a lottót vagy amit mondtál. én hiszek a szerencsében
2011. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem két féle szerencse van.A vak szerencse,amiért keveset dolgozol és sok az áldása.Én ebben azért kételkedem,mert velem még nem történt ilyen,de attól még lehet másnak,csak én nem veszek róla tudomást.Szerintem azért,hogy valamit elérj az életben,keményen meg kell dolgozz.Talán azért nem nyerek sose a lottón,mert nem hiszek a vakszerencsében.Van nekem hitem,csak nem a szerencsében.De beszélhetünk olyan szerencséről ami a környezetedre utalnak.Szóval szerencsés vagy ha egy olyan helyen élsz ahol nincsenek földrengések,háborúk,stb.A csoda meg olyan mikor,valami természetfelleti dolog történik veled.Pl kikerülsz élve egy autóbalesetből,vagy béna vagy és egy idő után újra elkezdesz járni.A babona pedig az,amit mások elhisznek és továbbadnak,mint valami ragályos hülés.Kérdés az,hogy hiszel-e bennük.A babona szerintem megint az amit szerencsével kapcsolhatunk össze.Hisz ha nem akarsz balszerencsét,akkor muszály betartanod a babona szabályait.De ha nem hiszel a szerencsében,akkor a balszerencsében sem kell hinned,hisz attól,hogy nem mész át egy létra allatt,attó még nem biztos,hogy nem fog veled rosz történni.Dehát cáfoljátok meg,ha valamit elrontottam a gondolkodásmódommal.
2011. jan. 30. 12:24
 5/6 A kérdező kommentje:
vakszerencsére visszatérve és elhiszem,hogy valaki nyer a lottón,csak azért kételkedem,mert szerintem az esélye,hogy énis nyerek...értitek na..
2011. jan. 30. 12:32
 6/6 A kérdező kommentje:
s lehet ha azért kételkedem a vakszerencsében,mert nem hiszek önmagamban.Nem hiszem,hogy tudok nyerni.
2011. jan. 30. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!