Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van barátom mégis magányos...

Van barátom mégis magányos vagyok. Mit gondoltok mi van velem?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve 1ütt vagyunk és nagyon szeretjük egymást mégis nagyon 1edül érzem magam. 1 hónapja még volt egy fiúbarátom aki azt ígérte mindíg mellettem lesz de lett neki azóta barátnője és már nemis beszél velem :( barátnőm is csak 1 volt de már ő sincs mert neki is lett barátja és teljesen elfelejtett engem. Megismerkedtem 1 másik fiúval is vele is tökjól elvoltam de szintén lett barátnője és azóta semmi. Ez csak velem törtéhet meg :( Vagy csak én szeretnék túl sokat??? Nembírom sokáig..Itthon vagyok minden nap és nem beszél velem senki csak barátom. :( Nagyon hiányzik a társaság. 15/L
2011. jan. 30. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

beszéljétek meg a barátoddal!!

sulitársak, ilyesmi?? egyáltalán nincsenek barátaid, vagy csak ilyen szoros barátságaid nincsenek?


(egyébként ha megtanulod leirni az egy szót, talán javul valami....)

2011. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Osztálytársak...de csak sulin belűl
2011. jan. 30. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!