Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz-e hogy a csúcson magányos...

Igaz-e hogy a csúcson magányos az ember? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem..a csúcsot ha megmászod, ellátsz mindehová:)
2009. júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igaz!

Aki a csúcson van látszólag korbeveszik az emberek és minden jó... De ez csak a látszat!

Szegény Jackonak sem volt senkije, a konyvében is azt írta, hogy úgy érzi o a világ legmagányosabb embere :(

Pedig a csúcson volt!! Mindenki irigykedett rá és a pénzéért szerették a korulotte lévo emberek, ezért le is taszították a csúcsról..:(

Szóval, aki mindent elért már, annak csak lejjebb van, visszafele.. én ilyenkor fogom magam kinyírni, nem akarok visszafele menni.. ha valaki már mindent elért amit akart akkor minek éljen tovább? Célok nélkul értelmetlen.

2009. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogy a csúcsra vezető út éltet, ha felértél, szinte értelmét veszti, amiért odáig küzdöttél. Ezért van, hogy az ember nem élhet célok nélkül, mindig kell valami, amiért küzdünk és ha felértünk a csúcsra, másik célt kitűzni.. Elég összetett kérdés ez...:)
2009. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nincs olyan hogy csúcs. Minden viszonyítás kérdése.

A magánynak közvetlenül semmi köze a sikerhez ugyanis léteznek erre pro- ill. kontrapéldák is az életben.

Nincs befejezett ember. Mert a célnál vannak az igazi kezdetek.

2009. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz.

Ha valaki a csúcson van, arra felnéz mindenki, és engedelmeskedik neki.

2010. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát én csúcson lennék biztos nem lennék magányos, ha sok pénzem lenne meg tiszteletem biztos úgy forgatnám a dolgokat, hogy a jövőmet kibiztosítsam és bárkit megkaphatnék
2010. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!