Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy házibuliban megkínáltak...

Egy házibuliban megkínáltak droggal, nekem nem kellett, de erőltették, szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés

Mondták, hogy szívjad, szívjad, de én: "nem kell!!" Kb ez ment vagy 10szer egymás után. Ezután egy kis kanáltra tettek kb 1g cuccot és úgy akarták felszívatni velem. A srácot majdnem kiütöttem.

Szerinted meg kellett volna tennem?


Nem kellett, de mégis erőltették!


(egyébként extacy volt összetörve és azt szívták fel. kb 3tabit)


2011. jan. 30. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

ugye ezt a kérdést te se gondoltad komolyan

természetesen jól tetted h nem kértél!!

2011. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NEM kellett volna megtenned!
2011. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem jól tetted, hogy nem fogadtad el. Ki tudja, mit tesznek ezekbe a 21. századi eki tabikba... MDMA nincs bennük, az biztos! Na mindegy, két jótanácsom van a számomra, ha füvet kínálnak, abba beleszívhatsz, élvezni fogod. De ha bármi mást, -kivéve LSD, salvia divinorum, gomba, és más hallucinogének- annak nem lehet jó vége, ne fogadd el!
2011. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon! NAGYON jól tetted!! és az előző hozzászólóra se hallgass ha szeretnéd, h legyenek agysejtjeid felnőtt korodra!
2011. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!