Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok barátokra találni a...

Hol tudok barátokra találni a chat-en kívűl?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 21:12
 1/5 anonim válasza:

Kint a való életben....

Igazából csak az az egy módja van, hogy igazi barátokat találj, ha kimész valamerre és elkezdesz barátkozni.

2011. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akárhol. Én az egyik legjobb barátnőmmel például egy koncerten ismerkedtem meg, ahová nem akartak beengedni, de elintéztük, hogy mégis bemehessünk. Egy másik az akkori barátom exe volt, aki nem bírta feldolgozni a szakítást, ezért egy csomót beszélgettem vele. Megint egy másikat egy közös ismerős útján ismertem meg.

Az a lényeg, hogy ne otthon ülj és várd a sült galambot, hanem járd a világot. Minél több embert ismersz meg, annál nagyobb az esélye, hogy összebarátkozol valakivel.

2011. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Találj valami hobbit, egy-két jó délutáni elfoglaltságot, ahol új embereket ismerhetsz meg .Pl. tánc, művészet, nyelvtanulás, sportok-attól függ mi az, ami érdekel.

Ilyen helyeken, ha szerencséd van találhatsz Neked szimpatikus embereket, és ha nyitsz feléjük, beszélgettek esetleg idővel kitaláltok programokat már jó úton haladsz afelé, hogy barátságokat köss. A lényeg, hogy Neked kell nyitnod, érdeklődőnek lenned, ahhoz, hogy sikerüljön. Ja és nem kell túlzottan hajszolni a dolgot, ne légy görcsös, mert az is akadályoz sokszor, csak lazán, és mindig add magadat! Sok sikert hozzá!

2011. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak olyan módon lehetséges, ha beiratkozol valahova! Mondjuk edzés vagy kézműves foglalkozás vagy bármilyen szakkör! Esetleg ha van nálatok sportpálya, pl oda sokan járnak ki futni, futás után megpihennek, olyankor lehet haverkodni :) Nem biztos, hogy barátság lesz belőle, de ismerkedésnek nem árt!!!
2011. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kell, hogy legyen valami kedvenc elfoglaltságod, témaköröd, valamilyen irányultságod, és akkor barátokat is abban az irányban kereshetsz. PL. ha vallásos vagy, akkor vallási összejöveteleken, hívő csoportokban. Ha jó vagy valamilyen sportban, akkor az edzéseken. Ha beiratkozol énekkarba, vagy rajzszakkörre, vagy folyton mész a moziba, ott is összeakadsz barátokkal. Ha faluról jársz be a városba, a buszon, vonaton ismerkedhetsz. Igyekezz az egyéniségedhez illő külsőt megjeleníteni, hogy rádismerjenek azok, akikhez hasonló vagy. Ha jársz az utcán, vagy vonaton, villamoson ülsz, akkor kedves godnolatokat godnolj azokról, akikkkel találkozol. A kedves gondolatok az arcodra ülnek, és vonzzák a körülötted lévő embereket. Így ismeretségeket és barátságokat köthetsz.
2011. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!