Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ütöttek már fejbe buszon...

Ütöttek már fejbe buszon teljes erővel?

Figyelt kérdés
Mostanában több ismerős is mesélte, hogy buszon/villamoson drogos pasi ököllel teljes erővel fejbe verte. Ilyenkor mindenki döbbenten néz vagy elfordítja a fejét, de senki nem mer tenni semmit. Mi lenne ilyenkor a helyes? Persze nem okoz 8 napon túl gyógyuló sérülést, max lelkileg és azért fájdalmas, de azért valamit tenni kéne nem? És hogy lehetne ilyen ellen védekezni? Velem még ilyen nem történt, csak lépcsőn löktek fel és egyszer a székem háttámláját rángatták ilyen hülyék. Egyre több ilyen van. :(
2011. jan. 31. 09:08
1 2
 11/12 böiler ***** válasza:
Konkrétan buszon még nem, viszont meccs, koncert után igen. Vagy mikor mi vagyunk többen és mi kötözködünk a romákkal akkor is előfordul.
2011. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Engem egyszer még évekkel ezelőtt egy elmebeteg csaj megrugdosott a héven, mert az ablak mellett ültem és a helyemre pályázott. Annyira megijedtem, hogy napokig a sírógörcs kerülgetett ok nélkül, pedig már nem voltam gyerek amikor történt.
2011. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!