Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova szerettek ülni a buszon,...

Hova szerettek ülni a buszon, és miért?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb középre, mert hátul sok a köcsög, elől meg ált. olyanok ülnek, akik csak a fociról tudnak beszélni (az engem nem érdekel).

Ja, és oda, ahova nem süt a nap.

2011. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra az oldalra ahol nem sut a nap

Es vagy elore vagy kozepre ha lehet minnel kozelebb az ajtohoz,hogy amikor le kell szaljak ne kelljen sok emberen attuszkoljam magam(ez azert is van mert minden nap falubol ingazom a varosba es a buszon mindig nagyon sokanzoktak lenni)

2011. ápr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyi járaton előre (az első ajtó és a csukló között bárhová), helyközin az ajtóhoz közel.
2011. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Bkv 4-esben ablak melle- genya de igy nem kell atadnom a helyem, am atszoktam- ez csak mentoov h vegre ulhessek a sok cuccommal hazaig... Ez a kisvolvo de ezen szeretek meg az oldalso egyeseken ulni is mert a sok cuccom el tudom magam melle tenni.


Nagybuszon szinten az oldalso egyes a favorizalt.

7-esen ha ilyen nincs akkor sima egyes aminek az ablakkeret nem zavar bele a kepbe.


Szeretek meg hattal ulni a masfelesen mert ott is sok helyem van :)


Tavolsagin a favorit a hatso / elso ajto mogotti elso ules.


Roviden bkvn a nagyobb helyek vonzanak es az egyes ulesek amik melle lehet pakolni.

2011. ápr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam buszozni, max. osztálykiránduláson. Abban az esetben minél hátrébb ülök, annál jobb (mert messze vagyok a tanároktól és a sofőrtől). Az már gyakorlatilag mindegy, hogy ezen belül hová ülök, de ha lehet, inkább ablak mellé, mert ha nincs beszélgetőpartnerem (ami ritkán fordul elő :D), az ablakon kinézve el tudok merülni a saját gondolatvilágomban.:D
2011. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
a sofőr mögé mindenképp! ha valami baleset lenne a sofőr úgyis úgy rántja a kormányt, hogy magát mentse és hozzá így én vagyok a legközelebb!!!!!!
2011. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
először felmérem h mennyien vannak a buszon...ha úgy látom h nagyon kevesen vannak és valsz nem is lesznek sokkal többen akkor leghátra ülök az ablak mellé a sofőr mögötti oldalon...ha már vannak előismeretim a buszjárat zsúfoltságával kapcsolatban, és tudom h sokan lesznek akkor választok valakit aki szimpatikus és leülök mellé (ha van tök üres kettes ülés, akkor is) jobb ha é választok minthogy leüljön mellém valami kretén :D
2011. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Leghátra, vagy hátulra valahol, hogy lehessen hallani a jó távolsági ikarus hangot. :D
2011. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!