Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ütöttek már fejbe buszon...

Ütöttek már fejbe buszon teljes erővel?

Figyelt kérdés
Mostanában több ismerős is mesélte, hogy buszon/villamoson drogos pasi ököllel teljes erővel fejbe verte. Ilyenkor mindenki döbbenten néz vagy elfordítja a fejét, de senki nem mer tenni semmit. Mi lenne ilyenkor a helyes? Persze nem okoz 8 napon túl gyógyuló sérülést, max lelkileg és azért fájdalmas, de azért valamit tenni kéne nem? És hogy lehetne ilyen ellen védekezni? Velem még ilyen nem történt, csak lépcsőn löktek fel és egyszer a székem háttámláját rángatták ilyen hülyék. Egyre több ilyen van. :(
2011. jan. 31. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
az exemet megverték, mikor rájuk szólt, hogy ne dohányozzanak a buszon. Senki nem segített neki. Kb olyan... 2006 környékén lehetett
2011. jan. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez melyik városban/járaton történt?
2011. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
ööö,azt már nem tudom sajnos... tőle kéne megkérdezni :(
2011. jan. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A mi eseteink Budapesten. Én talán szóltam volna a buszvezetőnek, hogy hívjon rendőrt és vegyünk fel jegyzőkönyvet. Vagy lefotóztam volna az illetőt és be a rendőrségre feljelentést tenni, de ahogy a rokonaim mondják, szerintem sem csinálna a rendőrség semmit a drogos pasi meg lehet, hogy kést rántott volna vagy fegyvert. A sokkoló ilyenkor megoldás lehetne?
2011. jan. 31. 09:21
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Hááát, utána bizonyíthatod, hogy önvédelem volt-e, mert tanúk nem lesznek, akik a rendőrségen is vállalnák, hogy látták...

Melyik járatokon történtek ezek?

2011. jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Itt Miskolcon is vannak érdekes dolgok,pl. 1-2 éjszakai járat egy életveszély,mert kisebbségi barátaink előszeretettel szúrnak le egy szál cigiért.
2011. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szombaton a 82-es buszon du. 2-3 óra közt. Több ember kapott, akik mellett elhaladt, oda-vissza járkált dühöngve. De régebben a 4-6 villamoson is a lányom osztálytársát ököllel képen verték, hogy bekékült. Pedig csak ültek, nem csináltak ők sem semmit.
2011. jan. 31. 09:37
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Mióta bezárták az OPNI-t egyre több idióta van az utcákon. A barátnőm nagyiját a buszon elkezdte lökdösni egy láthatóan nem 100as nőszemély, és trágár kifejezésekkel illette. Majd mikor leszállt a néni, a nő is utána, megint meglökte, lekapta a sapkáját és elrohant.
2011. jan. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

bors spray??

HA velem történt volna (50kg 28N) a buszon, akkor tuti, hogy lefújom odamegyek a buszsofőrhöz kérem hogy állítsa meg a buszt, és rendezzük le az ügyet. Ha fel akarnám jelenteni, akkor ott azonnal jegyzőkönyvet vetetnék fel (addig nem indul tovább a busz, ameddig legalább 3 ember nem írja alá a jegyzőkönyvet tel számmal elérhetőségekkel), vagy azonnal hívnám a rendőrséget (még a buszon) , és ledobatnám a buszról az embert, mivel a többi utasra is veszélyt jelent.


Ha metrón történne, akkor az is biztos, hogy ott is lefújnám, és elgondolkoznék azon hogy meghúzzam a vészféket.


Amúgy múltkor utaztam a buszon és nyitva hagyta a sofőr a hátsó ajtókat: tömve volt a busz és az ajtó előtt is álltak diákok, akik félhangon kezdtek hátulról előre ordítani, de senki sem figyelt rájuk. Én ültem engem nem zavart a dolog, de szóltam az egyik csajnak, hogy a feje felett van a vészjelző, hogy nyomja meg, mert ki fog zuhanni.... erre mi volt a válasza? Felnézett, megnézte, meghúzta a vállát.... hát jó - gondoltam - úgysem én fogok kizuhanni, ha már erre is képtelen...

2011. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére velem a legdurvább annyi volt, hogy egy cigányasszony hátbavert mikor szálltam le a buszról.. Remélem nem akadok össze ilyen őrültekkel..
2011. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!