Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy nem válaszol...

Miért van az hogy nem válaszolnak a kérdéseimre? :\

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én válaszolok, kérdezz! :)
2011. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy:

-Gyenge a helyesírásod.

-Nem tudja rá senki a választ.

-Olyat írsz, amit már leírtak sokszor.

-Rossz napod van.


Elsőre ennyi.


Üdv.

2011. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom én sem értem . most nemrég tettem fel egy kérdést és még senki sem válaszolt rá. Bezzeg én körbenézek az oldalon és mindenkinek akinek tudok válaszolok. Az én kérdésem címe Mit tegyek? Szeretem.... válaszolsz rá? De lehet, hogy nem kíváncsiak az ilyen kérdésekre mert sok van belőlük, vagy aki válaszolni akar, az nincs itt. Az én kérdésem is az egyéb kérdéseknél van.
2011. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik kérdésedre nemjött válasz, drága? :D
2011. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Például arra, hogy hogyan kell használni a blingeasy.com képszerkesztőt? Egy csomó oldalon látom kiírva, hogy nagyon jó, de nekem csak valami logo izét ad ki :S
2011. febr. 1. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!