Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetek lázas egy nap...

Hogy lehetek lázas egy nap alatt nagyon kellene?!

Figyelt kérdés
Szerintetek attol lehetek lázas h ma 1,5 órát kb kinvoltam a -2 fokba és kb 10 percet ebből ültem is....remélem lázas leszek...éget a combom meg az arcom de nem ugy érzem mintha lázas lennék....légyszi írjátok meg,hogy lehetnék lázas!A sós víz v kávé nem műkszik+ a kréta se+a lázmérőtrükközések sem mert anyáék látnak mérés közben....kérlek titeket irjátok meg, hogyan lehetnék lázas!!!Előre is köszi!!!
2011. jan. 31. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szívesen adok neked 1-2 plusz fokot :S
2011. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
adj!
2011. jan. 31. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Lázas egyáltalán nem biztos hogy leszel, ellenben jól felfázhattál. Remélem, hogy amikor 10 percenként jársz sírva pisilni, majd elgondolkozol azon, hogy megérte e....
2011. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lázas vagyok, napok óta beteg, mégis így kell ellátnom a háztartást, és nagyon pocsék. Minek neked láz? Én még nem hallottam olyat, hogy valaki könyörgött a lázért.
2011. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyél krétát! :D
2011. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előző válaszoló vagyok!

ha nincs kéznél kréta igyál sós kávét vagy sós langyos vízet, tejet!

agy pedig fürödj meg jó meleg vízben, utána öbdítsd le a lábad hideg vizzel

2011. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

megint az előző válaszoló vagyok.. :D

kádban ülve felváltva a meleg és a nagyon hideg víz a mellkasodra és a hátadra. tuti beválik!

2011. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!