Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek még magasabb?

Lehetek még magasabb?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 45 kiló, és 165 cm. Lehetek még egy olyan 5 cmrel magasabb?
2011. okt. 15. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Még lehetsz 210cm is. :) Na csak viccelek! 25-26 éves korig fejlődünk, a magasság 21 körül megáll(általában).

Ha lány vagy, akkor szerintem az 5cm meg lesz. Ha fiú ennél több várható. Ne cigizz, drogozz, élj egészségesen, táplálkozz megfelelően!

2011. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bánomisén ***** válasza:
Elvileg lehetsz, a lányok kb. 18 éves korukig nőnek :-)
2011. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bánomisén ***** válasza:
De lüke vagyok, lehet, hogy fiú vagy. Akkor meg még nagyobb az esélyed, a fiúk cirka 24 évesen fejezik be a növést.
2011. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Lehet, hogy az egyik barátnőm 18 éves koráig nőtt, de a cicije 25 éves koráig. Lényegesen 18 éves korig, de minimálisan nől mindenki 25 éves korig. Idős korra pedig akkorára zsugorodik, mint amekkora 18 évesen volt(ha nem görnyedt és nincs púpja)
2011. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bánomisén ***** válasza:
100%
Előző: Elhiszem, de a kérdező a testmagasságra kérdezett rá, nem a mellméretre. Ha fiú a kérdező, akkor ez nem is fontos :-)
2011. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha fiú, valószínű akkor is érdekli :D

Illetve elképzelhetőnek tartom, hogyha fiú, akkor azért megjegyzi ezt az infót, biztos azért mert koszinuszfüggvény, vagy mi :DD A pénisz pedig 8-15 éves kor között nől a legjobban, de 21 ott is a max, de nem jellemző lényeges továbi növekedés. Emlékszem az öltözőben amikor méregettük egymásét világelső voltam, a rang ideiglenes volt, mert 17-nél nem nőtt nagyobbra :D Mindenki 5cm-rel kezdi kisgyerekként, hormonoknak idő kell! De tudom nem ez volt a kérdés, és nem untatok senkit!

2011. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és tényleg elfelejtettem odaírni, hogy lány vagyok, bocsánat.
2011. okt. 15. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!