Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol kezdjem az életem?

Hol kezdjem az életem?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek, hová menjek, mit csináljak. Nincsennek céljaim. Nem tudom hogy kezdjem el az életem. Mivel kezdjem. Hogyan kezdjem.Egyálltalán ebben az országban kezdjem-e.Tanácstalan vagyok, és elkeseredett.Valami miatt kiesett az életemböt hét év. Újra szeretném kezdeni, és a kimaradt hét évet bepótólni.Van-e egyáltalán értelme az egésznek, hogy kezdjek vele valamit. Elöre is kössz a segítséget! Tanácsokat!
2011. febr. 3. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 8ev esett ki az eletembol,es en sem vagyok sehol az eletcelommal:(Gyere kezdjuk egyutt az uj eletunket:)
2011. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogyan gondoltat?
2011. febr. 3. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Akarhogy,mondjuk huzzunk el egy uj helyre,ahol uj eletet kezdhetunk,uj munka,uj baratok,meg ijen....
2011. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

> Egyálltalán ebben az országban kezdjem-e.

NE!

2011. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végülis ez is lehet egy cél! Huzzunk el! Menjek el valahová. Oksa! Végül is most fogom elindítani az életem! Miért ne? Lehet hogy megteszem. Adtál egy jó ötletet! Nem tudom kivagy, de ezt köszönöm!
2011. febr. 3. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:
elso vagyok:)tudod az uj kornyezet,sokszor eletkedvet is tud adni,uj celok,kihivas,amugy lany vagyok 28eves:))
2011. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!