Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Romlott ételt vettem!?

Romlott ételt vettem!?

Figyelt kérdés

Romlott sütit vettem a boltba és elkértem[volna]a panaszkönyvet nem adta ide leégetett és kitiltott a boltból

Mit tehetnék még hogy másoknak ne adjanak el lejárt szavatosságú dolgokat!

2 hónapja járt le és amikor megemlítettem neki azt mondta hogy azért van akcióba! ez így helyes?


2011. febr. 3. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem helyes. Én a helyedben bejelenteném az illetékes szerveknél. Most nem az az egy süti, de még ő tilt ki téged?
2011. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelemnél vagy az önkormányzatnál tehetsz panaszt,ki fognak menni ellenőrízni őket.Az csak súlyosbítja a helyzetüket, hogy nem adtak panaszkönyvet,azt kötelező tartani az üzletben.Ha megvan még a romlott sütiből, ne dobd ki, megmutathatod ,mikor panaszt teszel.
2011. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és 18 éven aluliaknak tényleg nem lehet kiadni?

Ma barátnőmet beküldtem hogy nézzen szét hogy van e valami lejárt akciós dolog és ha igen akkor azt vegye meg de beszedtek mindent! A sütis papírt elraktam a suliba a padomba de a takarítók kiszedték!

2011. febr. 4. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Anyukáddal, vagy fenőtt ismerőssel ,baráttal menj bejelentést tenni az üzlet ellen,mert a "tisztelt" nagyokosok a fiatalnak nem hisznek :/

Nem baj, ha eltűnt a sütis papír, a panaszkönyvet akkor sem adták ki és már ez is épp elég szabálytalan!Eladó vagyok, tudom.

2011. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi megbeszéltem anyuval.A napokba bemegyünk.
2011. febr. 5. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!