Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Óbuda, Tímár utca 8. Gyógyszer...

Óbuda, Tímár utca 8. Gyógyszertárban vettem kenőcsőt, novemberben jár (járt) le. Kérésemre nem cserélték ki. Pont egy gyógyszertár ad el romlott terméket? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én patikában dolgozom, használd el nyugodtan! Semmi bajod nem lesz tőle. (én a jó pár hónapja lejárt termékeket is elhasználom:)) És egyébként még november van.

2010. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

De akkor miért írják rá a szavatossági időt,ha nem lehet hinni neki?És amikor szóltam,miért nem cserélték ki?A Hölgy bele se nézett a fiókba hogy ad másikat,hanem lerázott.

Munkahelyemen elmeséltem,és mindenki reklamált volna a helyemben.Hát nem tudom.

2010. nov. 9. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Rá kell írni, élelmiszerekre is rá kell,formalitás. Kenőcsöknek általában fél év a lejárata, vannak kivételek. De az alapanyagok benne általában még 2-3évig is jók. Milyen kenőcsről van szó?
2010. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Digifungin 20 gr. Gyártás ideje 2008.11. Lejárat 2010.11.

2010. nov. 9. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy gyógyszertárban készült kenőcsről van szó. De használd nyugodtan! Legközelebb pedig nézd meg még a patikában, mi a lejárata.
2010. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még a gyógyszertárban voltam,fizetés után megnéztem és egyből szóltam.

De hát hiába.

2010. nov. 9. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:
A 2010.11. lejárat azt jelenti, hogy 2010 november utolsó napjáig érvényes a lejárata, tehát még nem járt le! Nyugodtan használd el, jogos, hogy nem cserélte ki a patikus (bár a viselkedése módfelett udvariatlan volt), hiszen valószínűleg 3 hét alatt amúgy is elhasználsz egy adag kenőcsöt.
2010. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. nov. 9. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!