Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek adnád meg a telefonszámo...

Kinek adnád meg a telefonszámodat?

Figyelt kérdés

Nem, nem akarom elkérni a számodat, csak az a tapasztalatom, hogy manapság az emberek sokkal nehezebben adják meg a telcsi számukat mint régebben.

pl. régóta csetelek egy lánnyal, aki amúgy személyesen is ismerek. Gondoltam elhívom randizni, de előbb elkérem a számát. Hát nem adta meg. Persze ezek után nem hívom el, valószínű nem is jönne. Aztán üzleti kapcsolatban állok egy emberre, akinek érdek is hogy elérjem, de ő sem adta meg a számát...

Ez a dolgok számomra érdekesek.


2011. febr. 4. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy nincs telefonjuk és nem akarnak beégni:D
2011. febr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én erre csak azt tudom mondani, hogy ha neked megadja, másnak is megadja.

Egyébként megkérdezhetnéd tőlük is, hátha egyszerűbb az ok, mint gondolod.

2011. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiányzik egyikőjük telcsi száma sem. Csak arra akartam rákérdezni, hogy manapság az a trendi, hogy még a kedvesed vagy az üzlettársad elől is eltitkozod a számodat?
2011. febr. 4. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!