Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FLÓRIÁN ( esetleg FLORIAN )....

FLÓRIÁN ( esetleg FLORIAN ). Mi jut eszedbe erről a fiúnévről? Te adnád/adtad a gyermekednek? Ha nem, akkor miért?

Figyelt kérdés

Én egy 13 éves lány vagyok, és sokat szoktam gondolkozni azon ( főleg nyáron, mert néha unatkoztam ), hogy majd ( 15-20 év múlva ) mi lesz a neve a gyermekemnek ? ( Nem tudom, hogy más szokott-e ilyenen gondolkozni ?! )

De nekem lassan két éve ez a kedvenc fiúnevem ( lánynevek közül pedig a Rozália ).

Kíváncsi lennék, hogy mi a véleményed erről a névről ?

(Tetszik ?, Adnád a gyermekednek?, Mi jut róla eszedbe?, és bármi, amit le szeretnél írni a névvel kapcsolatban ! )


2010. szept. 2. 20:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Szerintetek addigra (15-20 év múlva) milyen gyakori név lesz ? ( Egyátalán gyakori lesz ? )

( Ha gondolod, leírhatod a kedvenc nevedet is! )

2010. szept. 2. 20:17
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a flóra jut eszembe róla.
2010. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre nem tetszik, de aztán ahogy mondogattam magamban végülis szép hangzása van :D De azt hoszem, ne nevezném így a fiamat. Ha mondjuk lórina becézzük, az olyan lányosan hangzik...
2010. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál ! Ez érdekes...:) Nekem valami nagyon csinos, kedves, okos fiú/férfi jut róla eszembe. :P
2010. szept. 2. 20:27
 5/13 anonim ***** válasza:

asszem a hangyák a gatyában c. filmben volt

amúgy nem adnám a gyerekemnek, mert rímel a vezetéknevemre :-)

2010. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már én is hallottam, hogy sokan a "Hangyák a gatyában" című filmre gondolnak, illetve a "Flórián - Üzletközpont Óbudán"-ra... Nem tudom, én teljesen el tudok vonatkoztatni, ha meghallom ezt a nevet. ( Szerintem van valami különleges hangzása )
2010. szept. 2. 20:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Flóra szívbarát margarin ugrott be.
2010. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy h*lye kis patkány jut eszembe erről a névről.
2010. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm huga jut róla eszembe:D Mert Flóra a nevem..Amúgy nekem nem tetszik:S:S
2010. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hihi most nézem hogy elirtam..Am a 15:31-es vagyok..Azt szerettem volna irni hogy Flóra a neve:D
2010. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!