Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most nagyon rosszat tettem?

Most nagyon rosszat tettem?

Figyelt kérdés
tehát hogy a legrövidebbre fogjam:mentem órára, tökmindegy milyenre. az előző csoport volt bent. én az előtérben vártam ki. bejött 2 csaj, igazából ez nem a leglényegesebb. az előtérben volt egy bicaj... leszedtem róla a szelepet, csak ,, elgurult " nem tudtam visszarakni... a csávó akié a bringa volt, meglátott a folyosón, de akkor még nem vette észre. (a csávó a régi haverom apja, tehát ismerem.) szoval bementem órára. bejött és emelt hangon odahívott és mindenki előtt mondta, hogy mostmár adjam elő. letagadtam hogy elvettem, aztán kimentem az előtérbe. ott odaadtam neki és aztmondta semmi baj. látszott is rajta. bent kicsit kérdezősködtek de 1értelmű választ nem adtam. óra után megkérdeztem hogy haragszik e és bocsánatot kértem, de mondta hogy tényleg semmi baj. tehát tudom hogy nem haragszik, de mégis nagyon rossz érzésem van és nagyon félek, hogy mitől azt konkrétan nem tudom... 13/F, a szüleim EXTRAérzékenyek arra ha ,,rossz" vagyok, még a 4esért is kapok.... mintagyereket akarnak, (de nem is vagyok olyan rossz...)most mit csináljak? kéne valamit?:S
2011. febr. 4. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
13 vagy, öcsi, én is rád rivalltam volna, de csak azért, hogy megjöjjön az eszed. Nem haragudtam volna rád! Én a te korodban lementem vidékre, és rokonoméknál volt egy kis 8 éves csaj, aki mondta, hogy nem bírja az egyik srácot, aki jár hozzájuk mert tök bunkó. Erre kifűrészeltük a bicója kerekét, na akkor én is szégyelltem magam! És még arról nem is beszéltem, amikor unoktestvéremmel elsüllyesztettünk egy csónakot, meg ráhugyoztunk minden padra egy horgásztónál. De ilyenek is kellenek az életben! :) És most még lehetsz hülye, inkább most legyél mint 10 év múlva! 18/F
2011. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!