Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utál az egyik fiu...

Miért utál az egyik fiu osztálytársam ha én semmi rosszat nem tettem ellene?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
most ezt így ennyiből meg kéne válaszolnunk? szted iserünk téged vagy azt a csávót? most mondok vmit: a húgom berágott rám, pedig hozzá se szóltam, meg tudnád mondani hogy miért? ...........
2011. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hááát, ezt így láthatatlanba, és ilyen kevés információ alapján nehéz megmondani... :(


A fiúk az osztályomban azért utáltak meg egy lányt, mert túl sokat csacsogott órán, (mindig beleszólt az órába), és túl sokat lógott rajtuk (a fiúkon). És már kezdett elegük lenni a csajból.

Jah, és saját tapasztalatom alapján a fiúk sem bírnak minden -általad vicces, de általuk sértő- beszólást, szóval csak finoman!

Mesélj nekik vicceket, hülyüljetek- de csak mértékkel, ne menj az agyukra!

Vagy személyesen kérdezd meg tőlük, hogy miért pikkelnek rád, és ha valami rosszat tettél kérj bocsánatot! Ha nem hajlandóak elmondani sértődésük okát, és csak elterelik a témát, akkor ejtsd le őket! (Vagy csak agymenésük van! :D)

2011. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket,nem vagyok valami bator inkabb visszahuzodo lany,ket eve meg joba voltam azzal az osztalytasammal de valahogy megvaltozott es folyton gunyolodik csufolkodi szitkozodik velem,es nem ertem miert? hisz semmi rosszat nem tettem...
2011. jún. 1. 18:57
 4/16 anonim ***** válasza:
a korodbol ítélve a csávó szerintem kb most kamaszodhat és hormontúltengése keveredik azzal, hogy nagyon bejössz neki, ez az egyveleg őgy jön ki belőle, hogy elkezdett téged szidni, meg ilyenek. na meg van oldva a rejtély. megoldás: keresel egy olyan pillanatot, amikor együtt maradhattok kettesben, hozd zavarba azzal, hogy közelmész hozzá, elkezdesz ilyen szexisen beszélni, ésha téll zavarba jön, elkezd menekülni meg ilyenek, akkor fogod tudni,hogy igazam volt, hogy bejössz neki, ha meg te is akarod, akkor ez egy szép szerelem kezdete lesz. gratulálok nektek, majd említs meg engem is, hogy nekem köszönhetitek, hogy összejöttetek.
2011. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
oke,megprobalom:))
2011. jún. 2. 15:00
 6/16 anonim ***** válasza:
naa, tényleg? nem gondoltam, jovan, fejlődsz, az a lényeg, hogy ne legyél ilyen visszahúzódó, pl: nálunk kilencedikben van egy olyan bombatestű csaj, hogy az valami hihetetlen, de közbe meg ő az egyik kocka az osztályba, és csak a barátnőivel van egyfolytába, ha mi fiúk odamegyünk hozzá, akkor nem lehet vele beszélgetni... de közbe szerintem ő lehetne az egyik legmenőbb csaj a suliban, de az a személyiség.... áááá... na, szóval, majd irj, hogy mi lett;)
2011. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Okés:),holnap megkérdem mi a baja velem:)
2011. jún. 2. 17:19
 8/16 anonim válasza:
Lehet ,hogy azért haragszik rád mert te vagy az első tanuló és irigyel,vagy azért is lehet ,mert mikor felmérőt kéne írjatok ,és a tanár illetve tanárnő elfelejti,te emlékezteted és ő ezt úgy veszi,hogy direkt csináltad ,csak azért ,hogy ő rossz jegyet kapjon. Vagy ,hogy órán néha okoskodsz.
2011. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Há kösz...ez pont ugy jön ki hogy te utálsz ezért..
2011. jún. 2. 19:34
 10/16 anonim ***** válasza:
ne halgass az előzőre:)
2011. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!