Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen a legjobb...

Miért lett ilyen a legjobb barátnőm? :S Mi rosszat tettem?

Figyelt kérdés

Sok éve a legjobb barátnők vagyunk, de mostanában teljeseben elszállt magától.

Azt hiszi, hogy ő a "nagymenő", aki mindenkinek a haverja, és akit mindenki szeret. Ez egyáltalán nem így van. Attól még ugyanis, hogy rondán beszél, nemtörődöm módon bán a többiekkel, és az öltözőben a legkisebb sarokba bújik a barátnőcskéivel, hogy arról beszélgessen velük, kinek milyen melltartója van, attól még rohadtul nem lesz "szupercsaj"... Ha nem muszáj, velem sem beszél, vagy csak odavet egy szót. Mintha azt hinné, hogy én az alatvalója vagyok, aki megtiszteltetésnek veszi, hogy kegyes úrnője hozzászólt... Aztán meg csodálkozik, ha inkább más társaságát keresem. Mindenkinek a nyakán lóg, és a többiek meg jópofiznak, de valójában szerintem őket is idegesíti. Ha kérdezek valamit, ő csak lesajnálóan legyint és odvágja: "mindegy". Hát b+ nem mindegy! Ugyanis kérdezem!

Ha ezt olvasod, kedves barátnőm, és magadra ismersz, akkor vedd tudomásul: ha te inkább leráznál, és nem akarod, hogy barátok legyünk, akkor állj oda elém, és mondd a szemembe! Rosszul esik, hogy mindenből kihagysz, mintha legalábbis valami ufó lennék, akire semmi sem tartozik.


2011. nov. 12. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na ja... vannak ilyen beképzelt pi.csák akiknek helyre kell billenteni az agyát. Amúgy nem érdemli meg az ilyen,hogy egyáltalán foglalkozzál vele,mond el neki a véleményedet erről,h mekkora tahónak találod a viselkedését és nézd levegőnek. Az jobban fog neki fájni,mintha könyörögnél a barátságáért. Ha ő kérdez valamit, mond,hogy "bocs, senki nem kérdezett és senki nem kiváncsi a véleményedre" aztán hagyd magára. Fel fog robbanni az a hangyaf@sznyi agya..
2011. nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt nevezik elqrvulásnak... Az a legjobb, ha keresel normális barátnőt, te semmi rosszat nem tettél.
2011. nov. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is ugyan ilyen lett... Tök ugyanaz a történet. Ha szívesen beszélgetnél írj egy privit! :)
2012. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tudom milyen velem is megtörtént. Nagyon fájt, de túléltem. mostanra rájöttem mekkora béna voltam hogy időt pocsékoltam rá, aki mostanra egy szánalmas rinya lett.
2013. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem 10 emberől 9 volt már hasonló helyzetbe. Rossz társaságba keveredett, de ezt ő nem veszi észre csak a környezete. Ha időben sikerul visszahúzni a földre, akkor visszakapod a barátnőd, a régi stilusával. Sajnos vannak akiknilyenek maradnak.. De azok a barátnők/ társaság akikkel ezekett csinálja, sose leszneknigaz barátok. Erre idővel ő is rá fog jönni.. Csak lehet hogy mire rájon már teljesen eltaszittott magátol.
2013. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Same story......
2014. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!