Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajok ti verekedtetek már az...

Csajok ti verekedtetek már az iskolában?

Figyelt kérdés

Itt legfőképp arra gondolok,hogy egy másik csajjal.

Ha még nem verekedtél vagy sose tennéd az most nem érdekel,de ha már volt ilyen légyszi írd meg,hogy mért,és hogyan történt (hajtépés,bunyó stb.),hogy végződött,és hogy hány éves voltál.


2011. febr. 6. 12:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
75%

én 1x verekedtem a Gimnázium 1. osztályába a végkimenetele az lett hogy igazgatói + az évhátralevő részébe minekt szétszivatott az összes tanár. Az úgy volt, hogy volt egy úgymond vetélytársam aki direkt azzal a sráccal jópofizott meg incserkedett vele meg játszotta az agyát az órán simogatta stb. Na miután egy egyes felelettel beégett az egész osztály előtt én még a szünetbe elkezdtem húzni az agyát ilyenekkel, hogy 5 éves öcsém jobb lett volna meg énse tanultam semmit de én 5-öst kaptam mert csaltam meg stb. Nos ezen kicsit felhúzta az agyát és vállal nekem jött. Én elkezdtem röhögni rajta hogy milyen szánalmas. Ezekután izomból mellbe vágott, hát gondolhatod hogy nekem se kellet több és egyből képen töröltem ezután elkeztük cibálni egymás haját és rugdosni egymást. Pont az a fiú szedett minket szét aki mind a kettőnknek szimpatikus volt. Ezután 2.-ban én jártam vele és még a másik csaj is járt vele egy évet akivel később a legjobb barátnők lettünk :) 21/l

persze még mais néha felhozzuk ezt a dologot de már csak nevetünk rajta. Bocs a hibákért de nem volt kedvem figyelni a helyesírásra :S

2011. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!