Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dopeman mit fog erre vajon lépni?

Dopeman mit fog erre vajon lépni?

Figyelt kérdés

Kíváncsian várom mit fog tenni, megbosszulja-e valahogy nagyszüleit szerintetek? Ezzel a dopemannal valami nincs rendben szerintem...hát ha valaki megtámadja, megöli a nagyszüleimet, akkor nem logikus hogy lépnem kell valamit nekem is ő ellenük? Ahhoz képest hogy mekkora gengszter, bárki kinyírhatja a családját? Nagyon nyugodt volt a riportok közben is, esetleg lehet hogy benne is volt??

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, egyébként ismerem személyesen is.


2011. febr. 7. 19:26
 1/7 A kérdező kommentje:

Enyhén szólva is, egy kicsit csíra ez az ember nem?

Nem tudom hova tenni ezt a dolgot, hogy így lesza*rja a nagyszülei halálát.

2011. febr. 7. 19:28
 2/7 anonim ***** válasza:

Hmm. Honnan tudod, hogy lesz@rja a nagyszülei halálát?

Mondta neked amúgy?

Amúgy nem tudom...Tudod , hoyg mindenki más (aki médiában dolgozik) , mint a való életben. Lehet, hogy gengszternek adja el magát, de a való életben meg nem az.:D ÉRted azért?

2011. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát figyu több mint 2 hónapja történt ez de semmit nem lépett azóta tudtommal. Nem, nem mondott erről semmit nem is találkoztam vele, nem vagyunk haverok vagy barátok vagy ilyesmi. Ha a te nagyszüleid megkínozzák, te tétlenül üldögélnél otthon és annyit sem mondanál hogy végetek van vagy valami? Ez csak az én véleményem, persze lehet hogy készül valamire csak még nem sikerült megtennie a lépéseket, bár kétlem. És szerintem igen, lesz@rja.
2011. febr. 7. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerinted mit tudna olyat csinálni,amiért nem vinnének börtönbe?Mert az önbiráskodás,az sajnos bűncselekmény.Arról nem beszélve,hogy lehet már egyesével akasztatta fel őket,csak mi nem tudjuk.És nem is fogjuk.Mindenesetre megérdemelnének,a kö@ögök.
2011. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az is lehet igen! Akkor nem csicska. Nem tudni így..
2011. febr. 7. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
először is, figyelmesebben kéne elolvasni vagy utánajárni ilyen cikkeknek ügyeknek, és nem cska ugy félinformációkból szidni az embereket, mert még ő mondta, hogy szíve szerint megbosszúlná, azt aki ezt tette a nagyszüleivel, de az önbíráskodás..... (már előttem is írták) a másik meg az, hogy idézek tőled: "Ahhoz képest hogy mekkora gengszter, bárki kinyírhatja a családját?" na ebből is látszik, hogy nem jártál utána, mert ebből azt vonod le, hogy pár agybeteg ember, felkereste Dopeman nagyszüleit és szétkínozták őket, PEDIG valójában Dopeman nagymamájának elmondásából ez derült ki: a betörők betörtek egy nyugdíjas házaspárhoz, és megkínozták őket, majd a nagymama már félkába állapotban a kínzás vége felé szólt a nyakláncát éppen a nyakáról leszakító betörőknek, hogy legalább azt ne vigyék el, mert azt az unokájától, Dopeman-től kapta, ekkor tudták meg, hogy hol is vannak valójában és el is mentek gyorsan. És komolyan, hogy vagy képes feltételezni, hogy vki képes lenne megveretni a sját nagymamáját és a már amugy agyvérzésen átesett nagypapáját?! meg mit szerettél volna, hogy hisztizzen és őrjöngjön a kamerák előtt? ...
2011. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leszarja? Te hol élsz ember? Az nem zavar hogy Ő segített a rendőröknek elkapni a gyilkost?? Olvass és utánna ugass veréb
2011. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!