Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc önismereti idézeted?

Mi a kedvenc önismereti idézeted?

Figyelt kérdés
Ami rólad,a személyiségedről szól
2009. febr. 9. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Megismerni? Soha, senki nem ismerhet meg igazából. Soha. Soha nem fogsz ismerni engem...


Ez lenne...

2009. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hm..itt hol olvasod hogy téged bárki is megakar ismerni?Nem ez volt a kérdés.Akkor ne irj.Kössz
2009. febr. 9. 20:40
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem érted? Ez volt az idézet.......Hülyegyerek!
2009. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
XD úristen :D néha azt hiszem,hogy csak értetlen emberek járnak ide :D
2009. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
99%
"Ha jobban néznék ki, kiesnék az ablakon..." :D
2009. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A sors akkor állít minket nagy döntések elé, amikor a legkevésbé sem számítunk rá. Ilyenkor derül ki, elég bátrak vagyunk-e, hogy megváltoztassuk az életünket. Ilyenkor nem tehetünk úgy, mintha mi sem történt volna, és nem hivatkozhatunk arra, hogy még nem vagyunk felkészülve a döntésre. A próba nem vár. Az élet nem néz hátra.

(Paulo Coelho)

2009. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, hogy félreérthető voltam, de még mindig tartom, hogy ez az én "kedvencem" :D


"Megismerni? Soha, senki nem ismerhet meg igazából. Soha. Soha nem fogsz ismerni engem..."

2009. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
"Semmilyen szél nem kedvez annak, aki nem tudja, melyik kikötőbe tart" (Seneca)
2009. febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Megtanultam, hogy a hősök olyan emberek, akik azt tették, ami szükséges volt, szembenézve a következményekkel. Hogy a türelem rengeteg gyakorlást igényel. Hogy vannak emberek, akik szeretnek bennünket, de egyszerűen nem tudják, hogyan mutassák ki. Hogy olykor az, akire azt hinnéd, hogy megadja neked a kegyelemdöfést, ha már a földön fekszel, egyike azon keveseknek, akik segíteni fognak neked felállni. Hogy csak azért mert valaki nem úgy szeret téged, ahogyan te szeretnéd, ez nem azt jelenti, hogy nem szeret téged teljes szívével. Hogy sosem szabad azt mondani egy kisgyermeknek, hogy az álmok balgaságok: tragédia lenne, ha ezt elhinné. Hogy nem mindig elég, ha megbocsát nekünk valaki. Az esetek többségében te vagy, akinek meg kell bocsátani magadnak. Hogy nem számít, hány szilánkra tört a szíved: a világ nem áll meg, hogy megvárja, míg összeragasztod.

(Paulo Coelho)

2009. febr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor súlyos érzelmi válságon vagy túl, ne a nehéz pillanatokra emlékezz, hanem arra gondolj, milyen jó, hogy ezt az akadályt is legyőzted. (...) Örök életedre vésd az eszedbe a jó dolgokat, amik a nehézségekből születtek. Ezek bizonyítják, hogy erős vagy, és önbizalmat adnak, hogy ezután bármilyen akadályt át tudj ugrani.

Paulo Coelho

2009. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!