Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok?

Szerintetek kövér vagyok?

Figyelt kérdés
160cm és 53kg vagyok.... emiatt elkezdtem magam hánytatni de a barátaim azt mondják h hülye vagyok nem kövér.. de szerintem nem így van nincs lapos hasam és ha leülök a combom 2x akkora lesz mintha állnék
2011. febr. 8. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Irány zsírleszívásra, de nagyon gyorsan, iszonyatosan nézhetsz ki!! Jaj szegénykém, rémes lehet ekkora súlyfelesleggel élni.. Gondolom sokan megbámulnak az utcán a kövérséged miatt, szegééény :(


Hát nem irigyellek - de nem a súlyod miatt hanem mert ilyen hülye vagy..

Hogy gondoltad, hogy az 53 kg-al kövér vagy? Hánytatod magad? Hát normális vagy te?! 53 kg-al,,, hát te nem vagy 100-as. Mégis hogy akarsz akkor kinézni, így?: [link]


Ne legyél buta.

2011. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%

ok. én is 160 körül vagyok és nekem is a 49-50 kiló áll jól.


anno 14évesen 46 kiló körül mozogtam, hánytatás party alkohol stb útján.


Már kicsit megfáradtam hogy minden ilyen hozzám hasonló gyökérnek leírjam mi lesz vele, úgyhogy rövidem tömören, szétmállanak a fogaid, nem lesz energiád, tönkremegy az emésztésed- fantázia szabadjára engedve- és a többit meg tapasztald meg magad, kurv@ sz@r de majd te is el tudod mesélni másoknak...

2011. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

15 éves fiú vagyok.Nem normális hogy hánytatod magad egyálltalán nem vagy kövér.Én azt mondom hogy egy csaj ne legyen túl gebe azért legyen mit fogni rajta de túl kövár se ideális pl nekem a vv-s anikó és stb.


A fiúk miatt meg pláne ne csináld azt!! te jóvagy így

2011. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!