Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan érhetnék el egy híressé...

Hogyan érhetnék el egy hírességet (Vitray Tamást)? Van nála egy régi videófelvétel amit nagyon szeretnék megszerezni! Akár telefonszámát, címét, csak el tudjam érni.

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi célból kell a felvétel, de az egyik tanárom látott vmit az M1-en. de sajna nem tudta felvenni. ezért írt egy üzit a csatornának, hogy miként tudná megszerezni, oktatás szempontjából hasznos lenne, a csatorna pár héttel később készségesen küldött neki egy kazettát.

Szóval, hasonló módon szerintem el tudod érni h megkapd amit szeretnél.

2011. febr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hmm. És megtudnád mondani hogyan lehet írni a csatornának?
2011. febr. 10. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát azt sajna fogalmam sincs. :-( de gondolom vmi fenn van a csatorna honlapján, v elmész oda ahol székel.

Ha pedig csak a Vitray tud neked segíteni akkor meg keress rá az e-mail címére, s írj neki. Ha nem találsz róla semmit, akkor sztem az RTL KLUB, MTV, vagy a DANUBIUS tudna esetleg segíteni.

2011. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!