Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Horkolásban megoldás? (SOS)

Horkolásban megoldás? (SOS)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy nagy problémám lenne. Három napja van egy új szobatársam az albérletbe és baromira horkol. De ezt nem úgy kell elképzelni, hogy szuszog, vagy valami, hanem egyszerűen nem tudok elaludni mellette, már három napja. Három nap alatt kb. 3 órát aludtam éjszaka. Csak délután tudok aludni, akkor is max 4 órát. Most például megoldásokon gondolkodom, miközben mélyen alszik.

Az egyik, amin gondolkodtam, az a füldugó, de az azért nem lenne jó, mert akkor meg az ébresztésre nem kelnék fel.

A másik, amit ma próbáltam, de reménytelen, az a fülhallgatóval elalvás...nem vállt be, még ébren vagyok.

Mitévő legyek, hogy közbe ne csináljak segget a számból (küldjem el), közbe pedig ne menjen a félévem rovására az alváshiány. Délután azért nem kéne mindig aludni.

Köszi a válaszokat!


2011. febr. 9. 04:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáljatok közös megoldást találni.

Jók az orrtapaszok, de az is segíthet, ha az oldalán fexik. :)

2011. febr. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Viccesnek fog hangzani, de az éjjel háromszor keltettem fel, hogy forduljon meg...volt Ő oldalt, háton, hason...két percig bírta..és még mindig fenn vagyok :S Szerintem marad a füldugó és majd felkelt, ha elindul....
2011. febr. 9. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!