Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feltűnt, hogy egyre értelmetle...

Feltűnt, hogy egyre értelmetlenebb emberek vannak itt?

Figyelt kérdés
1-2 éve, ha feltettem itt egy kérdést, normális épkézláb válaszok érkeztek. Mostanában meg vagy nem is válaszolnak, vagy képesek kommentelni, hogy "nem tudom, írd be googlbe"... Alapvetően azért írja be szerintem ide valaki a kérdéseit mert ott nem találta meg amit keresett... Sajnos egyre inkább haszontalannak tartom az oldalt, mert mindenhova csak idióta értelmetlen kommentek érkeznek, ami nem segít semmit. Csak elvétve lehet normális kérdést és választ is találni...
2011. febr. 9. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve,hogy valaki feltesz egy egyszerű kérdést,például amikor kérdezte valaki,hogy besípol-e a melltartó..Erre olyan válaszok jöttek amihez semmi köze a kérdéshez..Már lassan nem is a kérdésre válaszolnak..Tényleg egyre több értelmetlen ember van itt.Egyre több idétlen hülye kérdések,és egyre több kamu kérdések.
2011. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyre értelmetlenebbek a kérdések is, és a legtöbb esetben teljesen indokolt a google használatára felszólító válasz. Egyre jobban szaporodnak az olyan kérdések, mint: Mit jelent a...? Mikor volt a ...? Ki volt a ..? Mikor van nyitva a tesco? Mi a különbség a citrom és a banán közt?

Nagyon sokszor a kérdésre szinte szó szerint keresve, a linkek leírásában is ott van a válasz a google találati listáján, még csak kattintani sem kellene.

Nem hinném, hogy ennek az oldalnak az lenne a célja, hogy az önálló keresést és problémamegoldást helyettesítse.

2011. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg olyan kérdés van nap mint nap, amin a Google segíthetne. Én sem értem ezeket a kérdezőket. Na meg az idióta kérdések,amikre csak idióta válaszokat lehet adni... Meg a kétszavas kérdések... Pld. "Jött gyesed?" Valószínűleg akik ezeket a kérdéseket teszik fel, azok írják az értelmetlen válaszokat is. Egyébként jogos a kérdésed, nekem is feltűnt már. Ami még feltűnt, hogy délutánonként és iskolaszünetekben ez csak megszaporodik (tehát tuti, hogy unatkozó kamaszok szórakoznak itt is).
2011. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na tessék, rögtön van is itt egy idióta kérdés, hasonló kérdezővel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__1536902..

2011. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazatok van.Egyre több az unatkozó tinédzser aki képes egy olyan kérdésre is válaszolni amiről gőze sincs..Abban is igazatok van hogy egyre több az olyan értelmetlen idióta kérdés amire nem lehet normálisan válaszolni,vagy gyorsabb lett volna ha a googlet használja mint hogy kiírja a kérdést..Én ezért is járok már egyre ritkábban ide..De akárhányszor feljövök,látom,hogy nem veszítettem,hogy nem voltam hetekig..Szerintem lassan-lassan az értelmesebb egyének végleg elhagyják ezt az oldalt...Így csak azok maradnak akik csak szórakozni járnak ide..
2011. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is 19 éves vagyok, de értelmesebbnek tartom magam az átlagnál, és csak akkor kommentelek ha építő jellegűt bírok hozzászólni... a google-ra én pl azért vagyok kiakadva, amikor valamilyen nagyon eldugott filmet vagy zenét akarok pl letölteni és nem találom sehol, aztán kiírom ide, hátha valaki tudja, és erre kapom a választ h google... Most a héten nekem a továbbtanulásnál telt be a pohár, mert kíváncsi lennék egy gyakorlati vizsgára, senki nem bír válaszolni, viszont arra, hogy " jujj írt egy síró fejet msnen, most szakítani akar?" 20 válasz érkezik... Szánalmas...
2011. febr. 9. 14:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebből is látni,hogy az oldal tele van unatkozó tizenévesekkel akiket jobban érdekel hogy ki-kivel kavar,és nincs más témájuk csak az,hogy ki kivel jár,ki tetszik ki nem és hogy minél jobban kitárgyalják a nyaló világot(ezeket a kérdéseket én már el sem olvasom)

Azt,hogy te egy gyakorlati oktatásra vagy kíváncsi,nos ezek a fiatalok azt se tudják mi az a gyakorlat vagy mi az az oktatás..A legtöbb értelmes meg talán azért nem ír a kérdésedre mert nem érdekelt benne,és inkább nem írnak hülyeséget..Én sem írok egy olyan kérdésre,hogy a Budapesti Szent László Gimnáziumban milyen szakok vannak..Mert nem vagyok benne érdekelt..

Egyébként én már kérdést sem írok ki,mert ahogy olvasom legtöbbször kiforgatják a kérdező szavait,és sokkal több szidás,bunkó válasz érkezik,mint hasznos..

Viszont azt sem értem,hogy valaki miért ír ki olyan kérdést ahová oda is írja,hogy csak azok válaszoljanak akik a kérdezővel egyetértenek..Aki nem ért egyet az ne is írjon..Akkor minek a kérdés??

2011. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!