Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít nagyon a...

Titeket nem idegesít nagyon a NeoFm-en az a feminista dal?

Figyelt kérdés
Valami ilyesmi a refrén: "Kevés vagy, Ádám, nálam van az alma. Mit ér a kígyód, ha nulla a hatalma? Ma éjjel végre győzni fog a nőnem,bejöhet báki a partyra,csak ők nem."
2011. febr. 9. 17:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Megvan a címe is: Oláh Ibolya: Baby
2011. febr. 9. 17:31
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem ismertem a számot, nem hallgatok ilyen adókat, de a refrén alapján biztos nagyon szuper lehet, persze Oláh Ibolyától ne is várjunk jobbat. Amúgy, egyáltalán nem lóg ki a mai popslágerek közül a bugyuta témával.
2011. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
63%
Nem hallottam olyan sokszor ezt a számot, ezért még nem idegesíthet. DE elolvastam a szövegét. Valószínű, hogy nem egy-két nő van abban a helyzetben, hogy a szerelem miatt valamilyen szinten elnyomás alatt él. Emiatt épp azért nem tud nagyon tenni, mert szerelemes. Voltam már én is ilyen helyzetben. Pl.Szeretek táncolni, ő nem tud. Nem táncolhattam, mert minden pasi engem néz és még durvábbak. Ne csináld ezt, ne csináld azt. Egy ideig tűr az ember. Attól szerintem nem lesz feminista vki, hogy ezeket az alapvető "szabadságjogokat" szeretné kiharcolni. Ha nem lenne ilyen helyzet, nem írnának róla ilyen dalt. És van,aki hangot ad ennek, lsd Oláh Ibolya. Egyébként jártam már úgy, hogy idegesített egy szám, aztán már nem, mert olyan sokszor hallottam. Ez a rádió. Persze előfordult fordított helyzet is. Bocs, ha hosszú voltam.
2011. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az elsővel tökéletesen egyetértek.

Második,nem voltál hosszú, de ezeket az "alapvető szabadságjogokat" mára már a férfiaknak kéne kiharcolniuk... Amúgy engem épp azért idegesít,mert minden nap hallottam.

2011. febr. 9. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Nekem kifejezetten tetszik ez a szám. És nagyon sok mindenben tényleg így van, ahogy írja a dalszövegben. Sok nő ráadásul saját magának csinálja a neki nem megfelelő élethelyzetet. Mert nem mer lépni...
2011. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
28%
Undorító!Akármilyen jókedvem lehet,ha meghallom állandóan lehúz.Rohadt idegesítő.
2012. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
28%

"Valószínű, hogy nem egy-két nő van abban a helyzetben, hogy a szerelem miatt valamilyen szinten elnyomás alatt él. "

Ja a feministák próbálják elnyomni a szerelmet és a szerelmeseket.

2012. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Már bocsi a kérdésért a nőket alázó zenék nem idegesítenek?
2015. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!