Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mai fiatal...

Mit gondoltok a mai fiatal lányok viselkedéséről 12-14 év körül?

Figyelt kérdés

[link]


igazából erről lenne szó, szóról szóra én irtam a bejegyzést. Őszintén, engem elszomorít, amit a korombeli lányok csinálnak.


2011. febr. 9. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyira visszataszító a legtöbb viselkedése, hogy ha nem látnék hozzád hasonló üdítő ellenpéldát, akkor gondolkodás nélkül azt mondanám, hogy nem lesz gyerekem.

Azonban, ha mindezek ellenére még mindig vannak olyanok akik gondolkodnak, beszélnek magyarul és tizenkevés évesen nem akarnak fűvel-fával bokorba bújni (mert az ágy messze van, addig se várnak), akkor nincs minden veszve.

2011. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy te nem ilyen vagy!!


Gratulálok!!!!!

2011. febr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ és mindent. :)

Az az ötlet is felmerült bennem, hogy ezt egy fórumon vagy bármi olyasmibe ki kellene vesézni kívül belül. Mindenki más véleménnyel van ezt tudom, és ezért szeretnék valamit, ami ehhez hasonló, de nem tudom hol lehet, és milyen "sikere" lenne.

2011. febr. 10. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!