Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen postán dolgozni? Nem...

Milyen postán dolgozni? Nem túl monoton? Jó kapcsolatok ott is kialakulhatnak, vagy rossz munkahely?

Figyelt kérdés
Milyen veszélyek vannak egy ilyen munkakörben? Fizetés szempontjából mennyire éri meg? Mennyire rugalmasak a beosztások váltását illetően? Pro - kontra? (nem a postásokra, hanem a postahivatalban dolgozókra gondolok)
2011. febr. 10. 14:59
 1/1 anonim válasza:

Én 7 hónapig dolgoztam postán.

Akkor ajánlom, ha tudsz jól emberekkel bánni, jó a kommunikáció képességed, és nehezen idegesítenek fel.

Minden nap le kell számolnod. Ha hiányod van, akkor saját zsebből kell kifizetni. Akár 20 Ft a hiány, akár 2000 Ft.

Fizetni viszont megfizetik jól, mert a minimálbér mellé kapsz még pótlékokat is, mint pl. pénzkezelési pótlék, amivel azért havi 80ezret megkapsz [és ez ország különböző részein akár több is lehet]

Remélem tudtam segíteni.

2011. febr. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!