Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan vannak ugy, hogy rossz...

Sokan vannak ugy, hogy rossz az életül? Minden téren család, munkahely stb. Idegesek, feszültek morgolodnak.

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a nagyja. És valszeg minden összefügg mindennel, ördögi kör.
2011. márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen.Nincs munka,de ha van ,akkor sem sokkal jobb, mert ott is lehet konfliktus és az embert agyon hajtják. Kevés a pénz, anyámmal sok a vita.Idegbeteg vagyok.Szó szerint!
2011. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen sajna
2011. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Majdnem otthagytam a férjemet /besokalltam/. Aztán másképpen kezdtem gondokodni. Végül rájöttem, hogy kár lett volna. Senki mellett nem lenne ilyen jó dolgom. Merj boldog lenni, akármi is van körültted. Úgy könnyebb elviselni minden nehézséget.
2011. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt naponta veszekedik a négytagú család.
2011. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez a többség most 70-80%kb. Az a gond, hogy a munka, párkapcsolat, egészség hatással vannak egymásra, ha az egyikkel gond van az kihat a másik kettőre.
2011. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy sokan vannak pláne itt magyarországon,itt mindenki nyavajog mint ha muszály lenne!A testvérem külföldön él már jópár éve de egyszerüen már nem szeret haza járni,mert csak a panaszkodást hallja mindenhol!Persze azt mondja ott is vannak az embereknek gondjaik,csak valahogy pozivivabbak és nem nyavajognak mindenért,ahogy itt egyesek teszik!Az ember probálja magát jól érezni a helyzetéhez képest és akkor pozitív dolgok történnek!Én úgy gondolom,ha az egyik helyen nem műküdik a dolog,akkor az rányomja a bélyegét az élet többi területére is!Ezér fontos a pozitív hozzá állás a dolgokhoz és akkor az ember azokat vonzza magához és ez tébyleg így van!!!Probáltam és bevált!Ez felfogás kérdése,mert ha te így gondolkozól hogy az én életem egy rakás sz.ar,akkor az is marad!!
2011. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, sokaktól hallom, hogy ők is úgy vannak, hogy rossz az életül. De megesik, hogy újra átolvassák a kérdést, amit feltettek és máris jobb lesz. Az emberek, akik olvassák, többé már nem idegesek, nem feszültek és nem morgolódnak.
2011. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!